fbpx

Masintöötlus- ja treikeskus Unisign UNICOM 6000

UNISIGN UNICOM6000 vertikaalne masintöötlus- ja treikeskus

Automaatne kaubaalusevaheti seisakute vältimiseks. Sobib ideaalseks keerukate komponentide komplekstöötluseks.
UNICOM6000 on masintöötluskeskus, milles kohtuvad kvaliteet ja tootlikkus. See võimaldab freesimis-, puurimis- ja vertikaaltreimistööde hõlpsat sooritamist. Töökindla masina selgeks eeliseks on liuguri kujundus, mis võimaldab „sukeldumist“ komponendi sisse lühikeste treiteradega. Masin on varustatav mitme masintöötluspeaga, mida hoitakse selleks ettenähtud kogumisjaamades. Horisontaalse masintöötluse jaoks on saadaval täisnurkne jagamispea; veelgi suurema paindlikkuse huvides on kaasatav universaalpea B- ja C-teljega. Automaatne kaubaalusevaheti lühendab laadeaegu ja vähendab tööseisakuid, tõstes oluliselt tootlikkust. Vaatamata sellele, et põhitähelepanu on tootlikkusel, et tee masin mingeid kompromisse täpsuse arvel.

  Järeleproovitud tehnoloogia

  Iga komplekstöötlusmasin üritab rõhuda tootlikkusele – kuid see ei tohi tulla toote kvaliteedi arvelt. Unicom 6000 on järjekordne saavutus vertikaalsete masintöötluskeskuste pikas reas, mida Unisign on välja töötanud viimase 30 aasta jooksul. Freesimispeasse sisseehitatud järeleproovitud tehnoloogia, (universaalne) nurkpea ja karussell-laud tagavad masina töökindluse paljudeks aastateks.

  Võimas ja nutikas

  Karusselltreimisjaamal on topeltajamsüsteem, käigukast pakub äärmuslikku võimsust ja väändemomenti treimiseks, võimaldades samas ka tööd C-telje režiimis. Koos jõulise peaspindliga pakub UNICOM6000 äärmuslikku võimekust igast perspektiivist. Masina liuguri kujundus lubab „sukelduda“ komponentide sisse, võimaldades sisetöötlust ja lühikeste tööriistade kasutamist.

  Mugav ja ohutu töö

  UNICOM6000 on varustatud täielikult kinnise kaitsesektsiooni ja suitsugaaside ärastusega, mis loob ergonoomse, ohutu ning mugava töökeskkonna. Masina ideaalne teostus tagab suurepärase ülevaate kõigist masintöötlusprotsessidest ja võimaldab hõlpsat juurdepääsu masintöötlusalale ning kaubaalusevahetile. UNICOM6000 standardvarustusse kuulub 2 kaubaalust, kuid neid võib olla ka rohkem. Kaubaalused on saadaval erinevates suurustes ja neid võib läbisegi kasutada. Komponendid on täpselt rihitavad ja tsentreeritavad kaubaaluste laadejaamal, hoides nõnda ära vajaduse aeganõudvate mõõtmiste järele masina sees. Kaubaaluseid saab vahetada 60 sekundiga.

  Kaubaalusevaheti – standard
  Täisnurkne jagamispea
  Universaaljagamispea
  Erinevate treiterade adapterid
  Mõõtmised protsessi käigus

  Tööpiirkond
  X-telg 1.950mm
  Y-telg 1.425 mm
  Z-telg 1.000/1.250 mm
  Vertikaalne gabariit 1.300/1.550 mm
  Laud
  Laua suurus 1.250 – 1.800 ø mm
  Pöörderõngas 2.000 ø mm
  Spindel
  Käigukastiga käitatav spindel, parameetrid 54 kW
  6.000 min-1
  1.000 Nm
  Karusselltreimisjaam 70 / 95 kW
  25.000 / 38.000 Nm
  Erinevad tööriistad
  Tööriistad HSK100A / Capto C8
  Koonus
  Pesade arv # 80-202
  Tööriista vahetusaeg 10 sek
  Töökiirus
  Kiiretteanne 30.000 mm/min
  Etteandekiirus 5-30.000 mm/min

  Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!