fbpx

Torulõikeliin HGG TCL 400

HGG torulõikeliin TCL 400

TCL 400 torude plasmalõikeliin on uue põlvkonna torude 3D-lõikemasin. Kõrge tootlikkusega TCL on asenduseks automaatsetele, kuid kallitele laserlõikusmasinatele.
Võrratu tootlikkus
Tänu materjali teisaldamisvõimekusele ja põleti fikseeritud asendis hoidmisele lõikamise ajal saab erineva pikkusega valmisdetaile nüüd automaatselt töödelda. Uue põlvkonna masin on tootlikum ega vaja operaatori pidevaid sekkumisi.
Ohutu kasutajale
Traditsiooniliste torulõikuspinkide korral pole pääsu kokkupuutest plasmaaurudega. Väikese, piiratud lõikeala moodustamine hoiab aurude ärastust täieliku kontrolli all. Tegu on parima võimaliku lahendusega.
Materjali sorteerimine
Lõigatud materjal suunatakse õigesse väljastusjaama, see võimaldab projekti kõik detailid ühele alusele koguda. Aluse saab pärast kahveltõstukiga soovitud kohta teisaldada. Tellimisel on saadaval ka konveierväljastusega süsteem.

  Mis teile tootmisprotsessis kõige rohkem muret teeb? On selleks teostuse keerukus, tootmisvoo vilets juhtimine, materjalide ebaefektiivne käsitsemine, millega kaasnevad liigsed kaod, käidukulude kontrolli alt väljumine või oskuslike keevitajate puudus? Kuidas tulla toime üha rangemate nõuete ja reeglitega, mida keeviskonstruktsioonidele kehtestatakse?

  Teraskonstruktsioon

  Kuivõrd mahud ja torusuurused on iga projekti korral erinevad, vajate paindlikku masinat, mis ei seisaks töökojas jõude. Teraskonstruktsioonide turg on konkurentsitihe, karmide tähtaegade ja väikeste marginaalidega,ning sellel läbilöömiseks on tarvis kõrgelt automatiseeritud tootmismasinaid. TCL 400 torulõikeliin pakub ühtaegu nii paindlikkust kui ka kõrget automatiseerituse taset.
  Kõrge kvalifikatsiooniga personali nagu kogenud keevitajate leidmine muutub samuti aasta-aastalt raskemaks. Lõikeprotsessi automatiseerimine lahendab need väljakutsed, võimaldades ülitäpseid lõikeid ja vähendades oluliselt keevise mahtu. Tänu ülitäpsetele lõigetele puudub vajadus ülemäärase lihvimise järele. Valminud detailid on hõlpsasti sobitatavad ja keevitatavad.
  Tööstuslikud kasutusotstarbed: torude plasmalõikus (laserlõikuse asemel) kraanade, sõrestike, staadionide, sildade, lõbustusparkide, näitusekeskuste, lennujaamarajatiste, kaubanduskeskuste korral.

  Protsessitorustik

  TCL 400 torulõikeliin automatiseerib ja lihtsustab keevituskabiinide varustamist piisava hulga mõõtulõigatud materjalidega, vältides meisterkeevitajate aja raiskamist sobitamisele. TCL 400 kujutab endast kõrgelt automatiseeritud tootmisliini mitme väljastusjaamaga, mis võimaldavad keevituskabiinide ning jäägikäitlussüsteemi varustamist.
  Kokkupandavad mahutid ja torukomponendid tuleb kokku panna ranges kooskõlas tootja nõuetega. Lõikeprotsessi automatiseerimine ja nutikate keevitustehnikate rakendamine valmistab materjalid ette kiireks ja lihtsaks sobitamiseks ning keevitamiseks. Lõikeprotsessi automatiseerimine võib samuti oluliselt vähendada keevise mahtu, mis omakorda vähendab tööjõukulusid objektil kuni 30% võrra.
  Tööstuslikud kasutusotstarbed: torude plasmalõikus (laserlõikuse asemel) jalaste, raamide, poolide, magistraalide, torujuhtmete, kollektorite, erilahenduste, katelde, otsakute korral.

  TCL 400 48 – 406 mm (2 – 16″) 4.2 t

  Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!