fbpx

Talalõikuspink HGG RPC 1200 Mk3

HGG talalõikuspink RPC 1200

Kas otsite talalõikuspinki, mis suudab lõigata kõiki profiile? RPC 1200 Mk3 on maailma esimene plasmakiirtega robot, mis profileerib ka torusid. Kõik-ühes lahendus, mille on välja töötanud 3D termilise lõikamise valdkonna liider. Turu mitmekülgseim talalõikuse lahendus.

Servatöötlus

Lõikamise kõrval saab tandemis RPC-ga kasutada nurgaümardusliini, mis annab kõigile nurkadele 2 mm raadiuse. See kõrvaldab vajaduse tüütu ja aeganõudva lihvimistöö järele.

Triangilatsioonskaneerimine

Materjalide deformatsioonid on erinevad: viltused äärikud, kaardus pinnad ja varieeruvad raadiused. RPC rakendab tegeliku materjali triangulatsioonskaneerimist ja teeb parandused lõikamiseelselt. Tulemuseks on enneolematult täpsete lõiketulemustega töötluskiirused.

Vaba vorm

Raske on prognoosida kõiki tootmistöid, mis võivad aastate jooksul ette tulla. Just sellepärast on RPC 1200 varustatud vaba vormi mooduliga, mis tuvastab põrkuvad osad ja nende kokkupuutepunktid. Seejärel kombineerib moodul need roboti abil lõikamiseks valmis kujudeks.

  Profiilikujude valik ühenduste teostamiseks H-talal, võrdkülgsel nurkterasel, T-latil, karpterasel, erikülgsel nurkterasel ja karpprofiilil.

  Tala otsalõiked

  Tala ühendamiseks ristuva tala või sõlmega

  Tala väljalõiked
  Ruumi võimaldamiseks põrkuvatele osadele
  Tala avad
  Poldiavade lõikamiseks

  Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!