fbpx

Ship Profiler automatiseeritud profiililõikur

Profiililõikur

Ship Profiler võimaldab automatiseeritud profiililõikust taskukohase hinnaga, kombineerides kõrge tootlikkuse väikse jalajäljega! Lasermõõtmisi kasutatakse materjali hälvete kompenseerimiseks ja maksimaalse täpsuse saavutamiseks.
Operaatori ohutus
Aknaga lõikekamber eraldab lõikeprotsessi operaatorist, toimides tõkkena müra, vingu ja sädemete vastu. Kahepunktiline vingu- ja sädemeärastussüsteem kõrvaldab kahjulikud ained vahetult ventilatsioonisüsteemi.
Täppislõiked
Vabalt kallutatav ja pööratav patenteeritud kaheteljeline lõikepea võimaldab täpset sirget läbilõikamist ning faasimist kuni 45° nurga all. HGG kasutab minimaalsel arvul telgesid täpsete elektrimootoritega täpsete lõigete sooritamiseks igal korral.
Täpne lõikamine
Põletihoidikule on kinnitatud 3D-lasermõõtesüsteem. 3D-laserskaneerimine arvutab kiirelt välja materjali ebaühtlused, võrdleb teoreetilist mudelit materjaliga ja varustab lõikekäru teabega plasmapõleti täpseks paigutamiseks.

  Mis teile tootmisprotsessis kõige rohkem muret teeb? On selleks materjalide ebaefektiivne käsitsemine, millega kaasnevad liigsed kaod, tootmisvoo vilets juhtimine, käidukulude kontrolli alt väljumine või oskuslike keevitajate puudus? Kuidas säilitada edumaa konkurentsitihedal ja uuenduslikul laevaehitusturul?
  Laevaremonditehased
  Laevaremonditehaste korral on paindlikkus otsustava tähtsusega. Ship Profiler vastab sellekohastele nõuetele iga nurga alt, masin on tegelikult välja töötatud laevaremonditehaste erisuguste vajaduste rahuldamiseks. Olgu tehtavaks tööks poolide (torude) või jäigastuselementide töötlemine (võrd- ja mittevõrdnurgad, tasapinnad), Ship Profiler saab kõigega hakkama, valmistades tootmisprotsessi käigus sobitusvalmis elemente. Vanasti oleksid vaid suured tootmismahud õigustanud kõrgelt automatiseeritud profiililõikemasina soetamist, tänapäeval muudab Ship Profiler automaatika taskukohaseks, pakkudes rohkem võimalusi poole väiksema põrandapinna ja maksumusega.
  Tööstuslikud kasutusotstarbed: jäigastuselementide, lamepaneelide ja mikropaneelide automatiseeritud profiililõikus. Selle profiililõikemasinaga saab teostada ka torude lõikamist poolide ja torujuhtmete korral.
  Sõjalaevad
  Sõjalaevade valmistamisel kasutatakse suurel arvul erinevas mõõdus ja pikkuses jäigastuselemente. Materjalide käsitsemine, sorteerimine ja osade väljamärkimine on väga keerukas. Olemasolevate manuaalsüsteemidega võrreldes võimaldab automatiseeritud profiililõikemasin Ship Profiler piirata inimtööjõu kasutust enam kui 70% võrra sama läbilaskevõime juures. Investeering tasub end täielikult ära vaid kahe aastaga.
  Tööstuslikud kasutusotstarbed: jäigastuselementide, lamepaneelide ja mikropaneelide, alamkoostude, vaheseinte ning seinte automatiseeritud profiililõikus lennukikandjate, patrull-laevade, ristlejate, fregattide, haiglalaevade jne. korral.
  Laevaehitus
  Laevaehituse valdkonnas on töödeldavate jäigastuselementide maht üldjuhul suur. Sel põhjusel töötas HGG välja kõrgelt automatiseeritud profiililõikeliini PCL600. Samas on antud masin kättesaadav vaid ülisuurte laevatehaste jaoks, mille tootmismahud õigustavad niivõrd kõrget automatiseerituse taset. Seetõttu töötas HGG välja Ship Profileri, masina, mis pakub PCL600-ga võrreldavat täpsust, lõikeprotsessi automatiseerimist ja paindlikkust, mis ületab isegi PCL600 poolt pakutavaid võimalusi, poole odavamalt. Nüüd on automatiseeritud profiililõikus enneolematult mõistlik valik. Tööstuslikud kasutusotstarbed: jäigastuselementide, lamepaneelide ja mikropaneelide, poolide, torujuhtmete automatiseeritud profiililõikus.
  Kaubalaevad
  Konkurentsitihedal kaubalaevade ehitusturul on tootmise tõhususe ja kõrge läbilaskevõime saavutamine kriitilise tähtsusega eesmärkideks. Traditsioonilisi profiililõikemeetodeid kasutavatel laevatehastel on nende eesmärkide saavutamisega raskusi. Automatiseeritud profiililõikemasin Ship Profiler on kõrge tootlikkusega profiililõikemasin, millega saab töödelda kõiki profiile ja torusid taskukohase hinna eest.
  Tööstuslikud kasutusotstarbed: jäigastuselementide, lamepaneelide ja mikropaneelide, alamkoostude, vaheseinte, seinte automatiseeritud profiililõikus LNG tankerite, supertankerite, konteinerlaevade, kemikaalitankerite, puistlastilaevade, RoRo-laevade, jäämurdjate jne. korral.

  Ship Profiler mm 48–450 80–260 60×5 – 450×30 60×80×5 – 150×200×30 60×5 – 250×30 125 kg/m 12m
   Ship Profiler tollid 2–17.7 3.2–10.2 2.4×0.2 – 17.7×1.2 2.4×3.2×0.2 – 5.9×7.8×1.2 2.4×0.2 – 9.8×1.2 84 lb/ft 40′

  Kolmemõõtmelised profiilikujud
  Profiilikujude valik ühenduste teostamiseks jäigastuselementide profiilidel:

  Avad

  Avade lõikus vee läbilaskmiseks või materjali painduvuse suurendamiseks.

  Väljalõiked

  Profiili seinas ristuvate profiilide jaoks.

  Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!