fbpx

CNC torulõikur HGG SPC 500-1200 PT

CNC toruplasma HGG SPC 500-1200 PT

Torude profiiltöötlus; universaalne täpsus

Torulõikur SPC 500–1200 võimaldab mitmesuguste erinevas suuruses ja erineva paksusega materjalide töötlemist, sobides kõikvõimalikeks kasutusotstarveteks. Seadme varustusse kuuluvad gaasi- ja plasmalõikus, markeerimine ning CAD-CAM liidesed.

Kokkuhoid sobitamisel ja keevitamisel

Väljaõppinud keevitajate aega ei tasu raisata ettevalmistustele, käsitsi lõikamistele ja lihvimistele. Häid keevitajaid on raske leida; tegu on potentsiaalse pudelikaelaga teie tootmisprotsessis.

Ohutus ennekõike

Tonnide kaupa terast lõikavate töötajate ohutuse tagamine on ülimalt tähtis. Piiratud lõikepea, torukaudne suitsugaasiärastus ja ainulaadne Venturi süsteem ülejäänud suitsugaaside jaoks tagavad masina kasutaja maksimaalse ohutuse.

CAD masinasse

Eelnevalt CAD mudelisse sisestatud andmete kasutamise võimalus on äärmiselt tähtis. SPC mudelid on varustatud ettevõttesiseselt väljatöötatud tarkvarapaketiga, mis võimaldab liidestumist ükskõik millise NC andmefaile loova disainisüsteemiga.

  Mis teile tootmisprotsessis kõige rohkem muret teeb? On selleks teostuse keerukus, tootmisvoo vilets juhtimine, materjalide ebaefektiivne käsitsemine, millega kaasnevad liigsed kaod, käidukulude kontrolli alt väljumine või oskuslike keevitajate puudus? Kuidas tulla toime üha rangemate nõuete ja reeglitega, mida keeviskonstruktsioonidele kehtestatakse?

  Teraskonstruktsioon

  Kuivõrd mahud ja torusuurused on iga projekti korral erinevad, vajate paindlikku torulõikemasinat, mis ei seisaks töökojas jõude. Traditsioonilisi torude profiiltöötlusmeetodeid kasutades saab päevas üldjuhul lõigata 10-20 tonni torusid. HGG masinaga saab hõlpsasti lõigata üle 40 tonni torusid päevas.

  Protsessitorustik

  HGG torulõikemasin SPC automatiseerib ja lihtsustab keevituskabiinide varustamist piisava hulga mõõtulõigatud materjalidega, vältides meisterkeevitajate aja raiskamist sobitamisele. 82 faasitud avaga kollektori valmistamiseks kuluv aeg väheneb tüüpiliselt 26 tunnilt 2 tunnile.
  Tööstuslikud kasutusotstarbed: torude profiiltöötlus jalaste, raamide, poolide, magistraalide, torujuhtmete, kollektorite, erilahenduste, katelde, otsakute korral.

  SPC 500 PT Ø 48 – 510 mm (2 – 20″) 8t
  SPC 600 PT Ø 48 – 610 mm (2 – 24″)
  SPC 800 PT Ø 48 – 815 mm (2 – 32″)
  SPC 1000 PT Ø 48 – 1020 mm (2 – 40″) 8t / 12t
  SPC 1200 PT Ø 48 – 1225 mm (2 – 48″)

  Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!