fbpx

CNC torulõikur HGG Procutter 600-900

HGG CNC torulõikur ProCutter 600–900

CNC toruplasma PC 600 ja PC 900 põhinevad HGG eesrindlikel tehnoloogiatel. Nii PC 600 kui ka PC 900 varustusse kuuluvad gaas- ja plasmalõikus, markeerimine ning CAD-CAM liidesed.

Kokkuhoid sobitus- ja keevitustöödel

Paljud keevitajad raiskavad oma aega materjalide ettevalmistamisele, käsitsi lõikamisele ning lihvimisele. Samas on oskuslikke keevitajaid küllalt raske leida; tegu on potentsiaalse pudelikaelaga teie tootmisprotsessis. Torude lõikamisprotsessi automatiseerimine võimaldab keevitajatel tegeleda sellega, mida nad kõige paremini oskavad – keevitamisega.

Osalised läbisulatus-keevisõmblused

Nii gaas- kui plasmalõikust hõlmavad ProCutter 600–900 masinad sobivad mitmesuguste erinevas suuruses ja paksuses materjalide töötlemiseks. Ainulaadsed profiilikujud (nt. kurn) võimaldavad pidevat ja tõhusat keevitamist vaatamata plasma olemasolevatele piirangutele kallutuse osas. Nutikad profiilikujud lähevad faasimispiirangu ületamisel automaatselt üle keevisõmbluselt servavahemiku täitmisega nurkõmblusele (äärmuslikku faasimist pole tarvis).

  Mis teile tootmisprotsessis kõige rohkem muret valmistab? On selleks teostuse keerukus, tootmisvoo vilets juhtimine, materjalide ebaefektiivne käsitsemine, millega kaasnevad liigsed kaod, käidukulude kontrolli alt väljumine või oskuslike keevitajate puudus? Kuidas tulla toime üha rangemate nõuete ja reeglitega, mida keeviskonstruktsioonidele kehtestatakse?

  Teraskonstruktsioon

  PC 600–900 võimaldab lihtsustada sobitus- ja keevitustöid torukujuliste konstruktsioonide tootmisel. Arvjuhtimisega torulõikurid rakendavad torulõiketehnoloogiaid kõrge dünaamilisusega toruliidete lihtsaks ja aegasäästvaks sobitamiseks ning keevitamiseks. Traditsioonilisi lõikemeetodeid kasutades saab päevas lõigata 10-20 tonni torusid, samas kui CNC torulõikuriga PC 600-900 võib tootlikkus tõusta 40 tonni toruni päevas.

  Protsess

  Arvjuhtimisega torulõikur PC 600–900 lihtsustab keevituskabiinide varustamist piisava hulga mõõtulõigatud materjalidega, vältides meisterkeevitajate aja raiskamist sobitamisele. Arvjuhtimisega torulõikurit PC 600–900 kasutades valmis tüüpiline 82 faasitud avaga kollektor, millele tavaliselt kulub aega ca 26 tundi kõigest 2 tunniga.

   PC 600 Ø 48 mm–610 mm (2 – 24″) 3t
   PC 900 Ø 48 mm–910 mm (2 – 36″)

  Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!