fbpx

Lõikejääkide ja kraatide eemaldamise masin Metalsystem

CMS DMC Metal System kuivkraadieemaldus-viimistlusmasin

Raskemate tööde jaoks mõeldud lahendus keskmistele ja suurtele lõppkasutajatele, nagu ka valdkonna alltöövõtjatele, kellelt eeldatakse tootlikkuse, töökindluse ning paindlikkuse ühitamist pidevalt muutuvate tellimuste tõttu. Ühekordne läbilaskmine masinast võimaldab eemaldada lõikeprotsessi tulemusena tekkinud kraadid, eemaldada tõhusalt teravad servad ühes ümardamisega, eemaldada kraadid väikeste mõõtudega avadelt ja ümardada need, ning eemaldada tõhusalt lõikamise käigus moodustunud oksiidid nii töödetaili välisperimeetrilt kui ka ava siseümbermõõdult.

 

 

  • tööüksus suure läbimõõduga kontaktrullikuga
  • pöörlevate ketasharjadega varustatud planetaarüksus
  • pöörlevate ketasharjadega varustatud vibroüksus
  • vaakumlaud väikeste detailide töötlemiseks, sisseehitatud elektriventilaatoriga masina raamil
  • töölaud fikseeritud kõrgusel põrandast, kas autonoomseks tööks või sisseviimiseks automaatsetesse läbilaskeliinidesse
  • masina juhtsüsteem “Hydra PC” 17″ puuteekraaniga

  Suurepärased tulemused kraadieemaldusel, oksiidieemaldusel ja suunavabade kriimustuste tekitamisel tänu ainulaadsele planetaarüksusele ülekandekäigukastiga, mis võimaldab harjaketaste ning planetaar-põhiketaste pöörlemiskiiruse sõltumatut juhtimist.
  Harjaketaste kiired vahetusajad tänu kiirlahutusega spindlivõllisüsteemile, mis võimaldab masina kiiret ja hõlpsat ettevalmistamist mis tahes liiki kasutusotstarbeks, tagades samas maksimaalse ohutuse lukustussüsteemi abil.
  Ülimalt töökindel ja müravaba mootori jõuülekanne ka kõige äärmuslikumate töötlustingimuste juures tänu mitmesoonelistele Poli-V rihmadele ning isetoimivale rihmapingutusseadisele.

  TEHNOLOOGIA UUS PÕLVKOND – PLANETAARÜKSUS. Ainulaadne hammasratas-planetaarüksus, mille korral harjade pöörlemiskiirus ei sõltu planetaarketaste kiirusest, tagades nõnda parimad tulemused kraadieemaldusel, oksiidieemaldusel ja üldisel viimistlustöötlusel.
  ABRASIIVKETTA KIIRVAHETUSSÜSTEEM. Koonus-haakesüsteem võimaldab operaatoril planetaarüksuse abrasiive kasutusotstarbele vastavalt vahetada, tagades maksimaalse ohutuse tänu ainulaadsele lukustussüsteemile.
  MOODULKONSTRUKTSIOON MAKSIMAALSE KOHANDATAVUSE JAOKS. DMC Metal System on saadaval aluskonstruktsioonidega, mis suudavad kanda kuni 10 tööüksust ükskõik millise kraadieemaldus- või tekstuuritöötluse ideaalseks sooritamiseks. Masina moodulkonstruktsioon koos uudse kujundusega tööüksustega (millest igaüks hõlmab omaenese elektroonilisi ja pneumaatilisi elemente) võimaldab masina maksimaalset paindlikkust muutuvate tootmisvajaduste rahuldamiseks. Praktikas saab iga tööüksust kiirelt ja säästlikult vahetada (või lihtsalt masina sees ümber tõsta).
  POLI-V RIHMADEGA KÄITATAV ÜLEKANDESÜSTEEM. Mitmesooneliste, isepingutussüsteemiga rihmade kasutamine tagab äärmiselt võimsa, tõhusa ja vaikse jõuülekande ka kõige äärmuslikumate töötlustingimuste juures.

   

  Tehnilised andmed
  Töötluse tüüp kuiv
  Töölaius mm 1350
  Min./maks. tööpaksus mm 0,6 ÷ 170
  Abrasiivlindi laius mm 1370
  Abrasiivlindi pikkus mm 2620
  Töölaua kõrgus (põrandast) mm 900

  Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!