fbpx

Lõikejaakide ja kraatide eemaldamise masin Eurosystem

CMS DMC Eurosystem MD kuivkraadieemaldus-viimistlusmasinad

Eurosystem MD kuivkraadieemaldus-viimistlusmasinad ühendavad endas tipptasemel masintöötluse ja süsteemi paindlikkuse mitmesuguste erinevate tootmisnõuete täitmiseks. Rikkaliku põhivarustuse ja mitmekülgse lisavarustuse toel on masin ideaalseks lahenduseks keskmise suurusega kaasaegsete ning dünaamiliste tootmisfirmade jaoks.

  OHUTUS

  Kiire nakkeefektiga etteandematt koos vaakum-etteandelauaga loob võimaluse väikeste ja õhukeste töödetailide töötlemiseks.

  MITMEKÜLGSUS

  Kiirvahetussüsteemid ja eemaldatavad kettaüksused abrasiivketaste kiireks vahetuseks.

  TÖÖKINDLUS

  Kõrgtõhus jõuülekanne tänu Poly-V veorihmade kasutamisele.

  Tehnilised andmed
  Töölaius mm 1350
  Min./maks. tööpaksus (mobiilne töölaud) mm 0,5 – 170
  Min./maks. standardne tööpaksus (fikseeritud töölaud) mm 0,5 – 200
  Lihvlindi mõõdud mm  1.370 x 2.620
  Materjali etteandekiirus m/min  0,5 – 10
  TÖÖRIISTA KIIRVAHETUS KETASÜKSUSTE KORRAL. Kiirlahutus-spindlisüsteem võimaldab masinat kiiresti mis tahes masintöötlusvajadusteks ette valmistada, tagades samas lukustussüsteemi maksimaalse ohutuse.
  INTEGREERITUD ELEKTRIVENTILAATOR. Töölaua alla paigutatud elektriventilaator vähendab masina jalajälge, ja mis veelgi tähtsam, piirab mürareostust.
  ABRASIIVLINDI JÄLGIMISSÜSTEEM. Süsteemi juhib ülimalt töökindel ja täpne „taustamõjude summutusega“ fotoelement, mis tagab abrasiivlindi õige paigutuse.
  AUTOMAATNE KONVEIERILINDI TSENTREERIMISSÜSTEEM. Elektropneumaatiline süsteem hoiab etteandelinti kogu aeg õiges asendis ja parimas seisundis operaatoripoolse sekkumiseta.
  Madala profiili ja kõrge nakkevõimega looduslikust kummist matt koos vaakumlauaga võimaldab väikeste ning õhukeste töödetailide töötlemist. Masina sissevõtu- ja väljalaskerullkonveier, mille koosseisu kuuluvad tühikäigurullikud, mis on valmistatud külmtõmmatud teraslattidest ning paigutatud lähestikku, on õlikorrosioonikindlad ja tulevad toime raskete töödetailide teisaldamisega.

  Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!