fbpx

Poolautomaatne lintsaag KS 620

Poolautomaatne hüdrauliline lintsaag IMET KS 620

Poolautomaatne hüdrauliline lintsaag, mis on mõeldud spetsiaalselt keskmises mõõdus ja suurte torude ning profiilide saagimiseks. KS-saed on oma klassis ainsad, mis suudavad lõigata 60° paremale ja vasakule, positsioneerides lukustuskruustangi vaid ühe korra. Lukustuse ja kiirlähenemisega kruustang libiseb põiki tugipinnal.

 • Eerungisaagimine kuni 60° ulatuses (vasak ja parem), mugavad seiskurid 0° ja 45° juures (vasak) ning 45° juures (parem).
 • Väga tugev terasest saeraam toruprofiilidega, rihmarataste läbimõõt 520 mm.
 • Kõvametallpadjad terajuhikute sees. Võimalus esikruustangide libistamiseks piki töölauda. Lai tööruum materjali toetamiseks.
 • Mehhaaniline seadis (asendiandur), mis võimaldab saeraami kiiret langetust materjali poole ja saagimise algus- ning lõpp-punkti automaatset tuvastamist.
 • KS 620 on varustatud mobiilse juhtkonsooliga koos kontroll-LED-ga tera pingutamiseks, terakaitse avamiseks, mootori termoplokiks ja elektriliseks pingeks. Mobiilne konsool 3-asendilise selektoriga erinevate töörežiimide valimiseks: saeraami tagastus püsiva teraga või saagimistsükli lõpp saeraami tagastuseta.
 • Lõikevõime: ümartoorikud kuni 500 mm, kanttoorikud kuni 420 mm ja ristküliktoorikud kuni 600 x 400 mm.

  KS 620 metalluksed

  Mudel KS 620 korral on posti esiosas kaks metallust, ühe taga on hüdraulika juhtüksus, millele hoolduse tarbeks hõlpsasti juurde pääseb, ja teise taga paak ning jahutusvedeliku pumba elektrimootor.

  Miinimummäärimissüsteem (VALIKVARUSTUS)

  Kõiki Imeti masinaid saab tellida miinimummäärimissüsteemiga, mis hoiab ära emulgeeritava õli kasutamisel tüüpilise jahutusvedeliku dispersiooni; mõju tera tööeale puudub.

  Mobiilne konsool

  Imeti saagide standardvarustusse kuulub mobiilne konsool mugavaks positsioonimiseks kooskõlas sooritatava tööga.

  Nailonhari tera puhastamiseks KS

  Standardne nailonist terapuhastushari, mida käitab veoratta liikumine.

   

  Andur KS

  Kõigi KS saagide standardvarustusse kuulub lähedusandur lõike alguspunkti automaatseks tuvastamiseks.

  Rull-lauad KS

  Vabade rullidega rull-lauad, kasutamiseks nii laadimis- kui ka väljastamispoolel, elekterkeevitatud teraskonstruktsioon, 1,5-meetrised elemendid, tugipadjad ning jalam. Varustatud fikseerimiseks aluspinna külge, kõrguse reguleerimise võimalus.

  Rull-lauad RTL

  Rull-lauad vabade rullidega kasutamiseks väljastuspoolel, käsitsi liigutamine, pikkuspiirik ja mõõdu lugemine vedelkristallnäidiku kaudu, pikkuspiirik libiseb kuulkruvijuhikul, saadaval teostustes alates 3 meetrist.

  Rull-lauad RTP

  Laadimis-väljastuslauad pikkuspiiriku mootorkäitusega, 10 erineva pikkuse programmeerimise võimalus PLC kaudu. Käituseks kasutatakse hammasrihma ja reduktormootorit kuulkruvijuhikutel. Pikkuse piiramine pneumosilindri vahendusel. Asendi lugemiseks kasutatakse asendiandurit ja hammaslatti. Saadaval 3 m teostustes. 50 mm automaatne tagastus saetud tooriku väljastamise lihtsustamiseks, naasmine asendisse juhtpuldi nupu abil.

  Rull-lauad mootoriga rullidega RTR

  Rull-lauad mootoriga rullidega, kasutamiseks nii laadimis- kui ka väljastuspoolel, käitus väikerataste, keti ja inverteri poolt ohjatava elektrimootoriga; rull-laudu juhitakse mobiilse surunupupuldi abil, mis võimaldab kiiruse reguleerimist, suuna muutmist, hädaseiskamist, laudade samaaegset või ükshaaval talitlust. Varustatav meetrilatiga, käsitsi positsioonimine digitaalse näiduga või mootoriga versioon. Mootoriga versioon võimaldab kuni 10 erineva pikkuse salvestamist PLC kaudu. Asendiandur materjali liikumise aeglustamiseks ja lõikepikkuste täpsuse tagamiseks. Talitlus: laadimis-väljastuslaudade edastuskiiruse valimise järel liigutab operaator nuppude abil materjali, mis pikkuspiiriku läheduses aeglustub automaatselt seadistatud mõõduni.

  KS 620
  Nurksaagimise vahemik ° -30 / 90 / +30
  Lõikevõime 90° juures: ümar / kant / ristkülik mm. 500 / 420 / 600 x 400
  Lõikevõime 90° juures: ristkülik kimpude saagimisel mm. 500 x 300 max; 160 x 40 min
  Tera mõõdud mm. 5320 x 34 x 1.1
  Teramootori mõõdud kW 3
  Tera kiirus m/min. 15 ÷ 100
  Mõõtmed (L x P x K) mm. 1740 x 2500 x  2500
  Töölaua kõrgus mm. 805
  Kaal kg 1450
  Talitluse tüüp poolautomaatne
  Saetavad materjalid teras / malm

  Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!