fbpx

Poolautomaatne lintsaag KS 450

Poolautomaatne hüdrauliline lintsaag IMET KS 450

KS 450 sobib teraskonstruktsioonide, torude, profiilide ja lattide saagimiseks. KS 450 on ainuke oma klassi lintsaag, mis on võimeline lõikama kuni 60° paremale ja vasakule, positsioneerides lukustuskruustangi vaid ühe korra.

 • Eerungisaagimine kuni 60° ulatuses (vasak ja parem), mugav seiskamine 0° ja 45° juures (vasak) ning 45° juures (parem).
 • Väga tugev terasest saeraam toruprofiilidega, rihmarataste läbimõõt 360 mm.
 • Kõvametallpadjad terajuhikute sees. Võimalus esikruustangide libistamiseks piki töölauda. Lai tööruum materjali toetamiseks.
 • Mehhaaniline seadis (asendiandur), mis võimaldab saeraami kiiret langetust materjali poole ja saagimise algus- ning lõpppunkti automaatset tuvastamist. Mobiilne konsool 3-asendilise selektoriga erinevate töörežiimide valimiseks: saeraami tagastus püsiva teraga või saagimistsükli lõpp saeraami tagastuseta.
 • Tera mõõtmed on 4250x34x1,1mm. Tera, kõrgusel 34 mm, võimaldab materjali paremini läbistada. Tera pingus on 2000 kg/cm2 koos juhtmikrolülitiga ja kohese seiskamisega purunemise korral. KS 450 on standardvarustuses inverteri kiiruse variaatoriga (18-100 m/min).
 • Lõikevõime 0° all: ümartoorikud kuni 350 mm, kanttoorikud kuni 330 mm ja ristküliktoorikud kuni 450 x 320 mm.

  Mobiilne konsool

  Imeti saagide standardvarustusse kuulub mobiilne konsool mugavaks positsioonimiseks kooskõlas sooritatava tööga.

  Nailonhari tera puhastamiseks KS

  Standardne nailonist terapuhastushari, mida käitab veoratta liikumine.

   

  Miinimummäärimissüsteem (VALIKVARUSTUS)

  Kõiki Imeti masinaid saab tellida miinimummäärimissüsteemiga, mis hoiab ära emulgeeritava õli kasutamisel tüüpilise jahutusvedeliku dispersiooni; mõju tera tööeale puudub.

   

  Hüdroajamüksus KS

  KS lintsaagide korral asub hüdroajamüksus posti esiküljel mugava ja lihtsa juurdepääsu võimaldamiseks korralise hoolduse käigus.

  Andur KS

  Kõigi KS saagide standardvarustusse kuulub lähedusandur lõike alguspunkti automaatseks tuvastamiseks.

  Rull-lauad KS

  Vabade rullidega rull-lauad, kasutamiseks nii laadimis- kui ka väljastamispoolel, elekterkeevitatud teraskonstruktsioon, 1,5-meetrised elemendid, tugipadjad ning jalam. Varustatud fikseerimiseks aluspinna külge, kõrguse reguleerimise võimalus.

  Rull-lauad RTL
  Rull-lauad vabade rullidega kasutamiseks väljastuspoolel, käsitsi liigutamine, pikkuspiirik ja mõõdu lugemine vedelkristallnäidiku kaudu, pikkuspiirik libiseb kuulkruvijuhikul, saadaval teostustes alates 3 meetrist.
  Rull-lauad RTP

  Laadimis-väljastuslauad pikkuspiiriku mootorkäitusega, 10 erineva pikkuse programmeerimise võimalus PLC kaudu. Käituseks kasutatakse hammasrihma ja reduktormootorit kuulkruvijuhikutel. Pikkuse piiramine pneumosilindri vahendusel. Asendi lugemiseks kasutatakse asendiandurit ja hammaslatti. Saadaval 3 m teostustes. 50 mm automaatne tagastus saetud tooriku väljastamise lihtsustamiseks, naasmine asendisse juhtpuldi nupu abil.

  Rull-lauad mootoriga rullidega RTR

  Rull-lauad mootoriga rullidega, kasutamiseks nii laadimis- kui ka väljastuspoolel, käitus väikerataste, keti ja inverteri poolt ohjatava elektrimootoriga; rull-laudu juhitakse mobiilse surunupupuldi abil, mis võimaldab kiiruse reguleerimist, suuna muutmist, hädaseiskamist, laudade samaaegset või ükshaaval talitlust. Varustatav meetrilatiga, käsitsi positsioonimine digitaalse näiduga või mootoriga versioon. Mootoriga versioon võimaldab kuni 10 erineva pikkuse salvestamist PLC kaudu. Asendiandur materjali liikumise aeglustamiseks ja lõikepikkuste täpsuse tagamiseks. Talitlus: laadimis-väljastuslaudade edastuskiiruse valimise järel liigutab operaator nuppude abil materjali, mis pikkuspiiriku läheduses aeglustub automaatselt seadistatud mõõduni.

  KS 450
  Nurksaagimise vahemik ° -30 / 90 / +30
  Lõikevõime 90° juures: ümar / kant / ristkülik mm. 350 / 330 / 450 x 320
  Tera mõõdud mm. 4250 x 34 x 1.1
  Teramootori võimsus kW 2.2
  Tera kiirus m/min. 15 ÷ 100
  Mõõtmed (L x P x K) mm. 1400 x 2250 x 2180
  Töölaua kõrgus mm. 845
  Kaal kg 980
  Talitluse tüüp poolautomaatne
  Saetavad materjalid teras / malm / alumiinium

  Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!