fbpx

Lintsaag GBS 218/GBS 218 GH

Käsijuhitav lintsaag IMET GBS 218

GBS 218 (saadaval ka automaatne GH versioon) on gravitatsioonilõikuriga ja käsitsi juhitav töökindel lintsaag, mis on ideaalseks töövahendiks väikeste torude, profiilide ja täismaterjali tootmiseks koos võimalusega lõigata kuni 60° nurga alt vasakult.

 • Malmist 42° kaldega saeraam vähendab pinget lõiketerale võimalikult kiireteks ja täpseteks lõigeteks. 
 • Lihtsa tõkestussüsteemi (0°, 45°, 60° nurkade jaoks) ja praktilise blokeerimishoova abil on väga mugav seadistada õige lõikenurk muude nurkade seadistamiseks.
 • Start-stopp nupp kasutaja töövoo optimeerimiseks. Masinad on varustatud ka juht-LED-ga, mis annab teada, kas masin töötab õigesti, näitab alapinge mähist ja partii mõõtevarrast. 
 • Tera täiuslik joondamine külgmiste juhtlaagritega. 260 mm rihmarattad ja eesmine blokeerimiskruustang kuni 95 mm kõrgusega lõugadele.
 • Põrandaalus tagaosas asuva lahtriga, mis sisaldab eemaldatavat jahutusvedeliku paaki ja elektripumpa.
 • Lõikevõime 0° juures ümartooriku korral 220 mm, kanttooriku korral kuni 210 mm, ristküliktooriku korral kuni 230 x 185 mm.

AUTOCUT GH mudel “kolmeasendilise” selektoriga:
– Käsisaagimine.
– Käsisaagimine isepidurdusega.
– Automaatne saagimine reguleeritava allasöötekiirusega ja peatusega saagimise lõpul. Kasutaja saab saeraami käsitsi materjali juurde liigutada ja lasta seejärel masinal saagimine sooritada, reguleerides üksnes allasöötekiirust.

  Kõvametallpatjadega terajuhikud

  Kõvametallpatjade ja reguleerkruvidega terajuhikud kulumise kompenseerimiseks.

  Miinimummäärimissüsteem (VALIKVARUSTUS)

  Kõiki Imeti masinaid saab tellida miinimummäärimissüsteemiga, mis hoiab ära emulgeeritava õli kasutamisel tüüpilise jahutusvedeliku dispersiooni; mõju tera tööeale puudub.

  Rull-lauad RTS

  Vabade rullidega rull-lauad, kasutamiseks laadimis- ja väljastamispoolel, valmistatud 2-meetristest osadest elekterkeevitatud teraskonstruktsioonina, 7 tsingitud terasest (PVC-st Velox-mudelite korral) rulli, esimene element on kahe reguleeritava kõrgusega jalamiga, järgnevad ühe jalamiga. Rullide vahel on kaitseplaadid lömastamise ärahoidmiseks. Konstruktsioon on täielikult suletud jahutusvedeliku väljapääsu vältimiseks.

  Rull-lauad RTM

  Sama konstruktsioon kui rull-laudade RTS korral, kasutamiseks väljastuspoolel pikkuspiiriku ja meetrilatiga pikkuse lugemiseks, mehhaaniline asenditõkestus käepidemega.

  Rull-lauad RTD

  Rull-lauad vabade rullide ja pikkuspiirikuga käsiratta vahendusel kett-ülekandega, mõõdu lugemine vedelkristallnäidiku kaudu. 50 mm automaatne ja pneumaatiline tagastus saetud tooriku väljastamise lihtsustamiseks, naasmine asendisse juhtpuldi nupu abil. Pikkuspiiriku ümberkeeramine juhtpuldi nupu abil, pneumokolvi vahendusel. Asendi blokeerimine käib samuti pneumaatiliselt, nupu abil.

  GBS 218
  Võimalik lõikenurk ° 90 + 30
  Lõikevõime 0° juures: ümar / kant / ristkülik mm. 220 / 210 / 230 x 185
  Saelehe mõõdud mm. 2455 x 27 x 0.9
  Lõikemootori võimsus kW 1,2
  Töötamiskiirus m/min. 35/70
  Mõõtmed (L x P x K) mm. 680 x 1400 x 1800
  Töölaua kõrgus mm. 900
  Kaal kg 240
  Juhtimistüüp Manuaalne
  Sobivus materjalide lõikamiseks teras / malm / alumiinium

  Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!