fbpx

Lintsaag BS 300/60 | BS 300/60 GH | BS 300/60 SHI

Lintsaag IMET BS 300/60 (GH ning SHI versioon saadaval)

BS 300/60 on käsijuhitav lintsaag (saadaval ka GH automaatversioonis ja SHI poolautomaat versioonis), mis on loodud väikese ja keskmise mahuga töödeks. Masin suudab lõigata kuni 60° vasakult. Tegemist on professionaalile hõlpsasti kasutatava töövahendiga, millega saab lõigata laia valikut terast ja malmmaterjale.

 • Torukujulise osaga jäik saeraam, mis on varustatud mootor-reduktoriga, millel on vastupidav pronksisulamist kroon.
 • IMET kaldus lintsae saeleht on pingestatud (1700kg/cm²) saelehe väändumise vähendamiseks lõikamise ajal; juhtmikrolüliti kontrollib automaatselt tera pinget. 
 • Kasutajasõbralik seiskamissüsteem (0°, 45° ja 60° juures + astmeline skaala erinevate nurkade määramiseks) tagab lintsaele kõrgema lõike- ja positsioneerimistäpsuse protsessi ajal.
 • Ohutuskäivitus-seiskamissüsteem kangil
 • Gravitatsioonilõiget GH versioonis reguleerib magnetotermiline lüliti ja alapinge mähis. 
 • Hädaolukorra nupp 
 • Lõikevõime 0° juures ümartoorikul kuni 255 mm, kanttoorikul kuni 240 mm, ristküliktoorikul kuni 300 x 180 mm.

“Kolmeasendiline” selektor GH versioonil:

– Käsisaagimine.

– Kiirlähenemine materjalile.

– Automaatne saagimine autonoomse langetuse ja seiskur-mikrolülitiga saagimise lõpul.

BS 300 / 60 on hüdrauliline versioon. 

  Miinimummäärimissüsteem (VALIKVARUSTUS)

  Kõiki Imeti masinaid saab tellida miinimummäärimissüsteemiga, mis hoiab ära emulgeeritava õli kasutamisel tüüpilise jahutusvedeliku dispersiooni; mõju tera tööeale puudub.

  BS 300 inverter (VALIKVARUSTUS)

  Vajadusel võimaldab elektrooniline inverter tera töökiiruse reguleerimiseks operaatoril masinat klaviatuuri kaudu seadistada, et sellega saaks saagida mitmesuguseid materjale ja erinevaid profiile. Kiiruse reguleerimine toimub inverteri vahendusel ja mõju mootori võimsusele puudub isegi väikestel töökiirustel.

  Rull-lauad RTS

  Vabade rullidega rull-lauad, kasutamiseks laadimis- ja väljastamispoolel, valmistatud 2-meetristest osadest elekterkeevitatud teraskonstruktsioonina, 7 tsingitud terasest (PVC-st Velox-mudelite korral) rulli, esimene element on kahe reguleeritava kõrgusega jalamiga, järgnevad ühe jalamiga. Rullide vahel on kaitseplaadid lömastamise ärahoidmiseks. Konstruktsioon on täielikult suletud jahutusvedeliku väljapääsu vältimiseks.

  Rull-lauad RTM

  Sama konstruktsioon kui rull-laudade RTS korral, kasutamiseks väljastuspoolel pikkuspiiriku ja meetrilatiga pikkuse lugemiseks, mehhaaniline asenditõkestus käepidemega.

  Rull-lauad RTD

  Rull-lauad vabade rullide ja pikkuspiirikuga käsiratta vahendusel kett-ülekandega, mõõdu lugemine vedelkristallnäidiku kaudu. 50 mm automaatne ja pneumaatiline tagastus saetud tooriku väljastamise lihtsustamiseks, naasmine asendisse juhtpuldi nupu abil. Pikkuspiiriku ümberkeeramine juhtpuldi nupu abil, pneumokolvi vahendusel. Asendi blokeerimine käib samuti pneumaatiliselt, nupu abil.

  Rull-lauad RTP BS

  Rull-lauad vabade rullide, pikkuspiiriku ja käitusmootoriga, 10 erineva pikkuse programmeerimise võimalus PLC kaudu. Käituseks kasutatakse hammasrihma ja reduktormootorit kuulkruvijuhikutel. Pikkuse piiramine pneumosilindri vahendusel. Asendi lugemiseks kasutatakse asendiandurit ja hammaslatti. Saadaval teostustes alates 3 meetrist. 50 mm automaatne tagastus saetud tooriku väljastamise lihtsustamiseks, naasmine asendisse juhtpuldi nupu abil.

  IMET BS 300/60 
  Võimalik lõikenurk ° 90 +30
  Lõikevõime 0° juures: ümar / kant / ristkülik mm. 255 / 240 / 300 x 180
  Saelehe mõõdud mm. 2765 x 27 x 0.9
  Lõikemootori võimsus kW 1.5 / 1.8
  Töötamiskiirus m/min 35/70
  Mõõtmed (L x P x K) mm. 900 x 1700 x 1860
  Töölaua kõrgus mm. 940
  Kaal Kg 289
  Juhtimistüüp manuaalne
  Sobivus marjerjalide lõikamiseks teras / malm

  Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!