fbpx

Lintsaed

IMETist

IMET on juhtiv ettevõte ketas- ja lintsaagide ja metalli lõikamiseks uuenduslike süsteemide tootmisel. 1969. aastal asutatud ettevõte on nüüdseks maailmakuulus kaubamärk, mis on saavutanud edu tänu oma toodete kõrgele kvaliteedile ja usaldusväärsusele. Edukus metallitöötlusvaldkonnas on olnud võimalik tänu pidevale arendustöödele kõige tootlikumate lahenduste suunas, mis suudaks rahuldada klientide ja partnerite vajadusi. IMET pakub laia valikut masinaid, mida saab kasutada igas töökeskkonnas ja hooajal (käsitöölised, töökojad, terase tööstused ja tööstusrakendused ehituses). 

Kliendile tema vajadustele sobivaima lahenduse leidmiseks on IMETi tooted jagatud järgmistesse valdkondadesse: Premium Line väikeste ja keskmise suurusega metalli ketas- ja lintsaagide jaoks; Maxi Line suuremahuliste (kuni 1250 mm) tootmiste jaoks. 

Lintsaed on meie (Nordcity Center) klientide töövoo lahutamatu osa. Kliendid vajavad usaldusväärseid tööriistu, mida saab julgelt kasutada ja need peavad olema võimalikult tõhusad, testitud ja valmis andma kõrgeid tulemusi. IMETi insenerid ja tehnikud kontrollivad igapäevaselt kõiki osi (ostetud ja sisseehitatud), katsetades nende täpsust ja tõhusust.

Pärast masina ehitusprotsessi kontrollivad IMETi tehnikud kõiki seadmeid, optimeerides lõikamise tsüklid leidmaks parimad näitajad, mis aitaks klientidel masinaid võimalikult kergelt ja efektiivselt kasutada.

Küsimuste korral lintsaagide kohta pöörduge meie poole, aitame leida teie ettevõttele sobiliku lahenduse.

Nordcity Center numbrites

1000+

paigaldatud seadet

125+

aastat töötajate töökogemust

800+

rahulolevat klienti

8

hooldusmeeskonna liiget

Meie metallitöötlusseadmeid kasutavad

Üldkontaktid

Nordcity Center OÜ, Tähnase tee 2/5, Peetri 75312, Harjumaa, Eesti

Müük:(+372) 53 456 967 Hooldus:(+372) 657 9682Raamatupidamine:(+372) 683 6414

E-mail: myyk@nordcity.ee

Asukoht

Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!