(

C raamiga pressid Hidroliksan CFDD seeria

CFDD C-raamiga pressid

Kuni 250-tonnise töövõimega toodetavad Hidroliksan C-tüüpi sügavtõmbepressid on tavaliselt standardses mõõdus, kuid teatud piirini valmistatavad ka soovitud suuruses lauaga. Selle põhjuseks on C-kujuline raam. Kujust tulenevalt suureneb vaba ruum raami sees, mis põhjustab raami paindumist. Teatud lauasuurusest alates pakume oma klientidele H-tüüpi presse.

Antud tüüpi press on eelistatud valikuks väikeste vormidega sügavtõmbeprotsesside korral, sest võtab tootmises vähem ruumi. Ülemisele lauale paigutatud ejektorrullik muudab toote eemaldamise tõmbeprotsessi lõpuleviimise järel lihtsamaks ja kiiremaks.

Täppistöödeldud raam ja laud võimaldavad meie klientidel täpseid tooteid valmistada.





    • Kroomitud silinder
    • Keevitatud terasraam
    • HMI puuteekraaniga juhtpaneel
    • Kaitsekate ja valguspiire
    • Kahe käega nuppjuhtimine
    • Reguleeritav rõhk
    • HMI puuteekraaniga juhtpaneelil
    • Reguleeritav käik HMI puuteekraaniga juhtpaneelil
    • Reguleeritav kiirus
    • HMI puuteekraaniga juhtpaneelil
    • Õlirõhumõõtur
    • Õhkjahutus
    • T-profiiliga laud
    • Kasutusjuhend
    • 1-aastane garantii

     

    Ejektorsilinder

    C-raamiga press
    Tehnilised omadusedCFDD 30CFDD 60CFDD 100CFDD 150CFDD 200CFDD 250
    Töövõime (tonni)3060100150200250
    Laua suurus500 x 500500 x 500800 x 500900 x 600900 x 6001000 x 600
    Käik (mm)400400400400400400
    Maksimaalne vahemik (mm)600600600600600600
    Mootori võimsus (kW)7,57,511111515
    Pump (l)222226406464
    Tagastuskiirus (mm/s)100100100110125125
    Töökiirus (mm/s)150150160150180180
    Working speed (mm/s)1010108108
    Padja töövõime (t)102030506080
    Padja käik (mm)150150150150150150
    Pikkus (mm)150015001600210021002100
    Laius (mm)140014001700180018001900
    Kõrgus (mm)260026002930340034003600
    Kaal (kg)250035005500120001300014000

    Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!