(

Hüdraulilised töökojapressid fikseeritud töölauaga Hidroliksan HDT

Hüdraulilised töökojapressid fikseeritud töölauaga Hidroliksan HDT





    • Kroomitud silinder
    • Keevitatud terasraam
    • Rõhu reguleerimine
    • Õlirõhumõõtur
    • T-profiiliga laud
    • Kasutusjuhend
    • 1-aastane garantii
    • Ejektorsilinder
    • HMI puuteekraaniga juhtpaneel

     

    Hüdraulilised töökojapressid lauaga
    Tehnilised omadusedHDT 100HDT 150HDT 200HDT 250HDT 300
    Töövõime (tonni)100150200250300
    Laua suurus800×6001000×6001200×6001500×6001500×600
    Käik (mm)400400400400400
    Maksimaalne vahemik (mm)600600600600600
    Mootori võimsus (kW)45,5151515
    Pump (l)1115344560
    Allaliikumiskiirus (mm/s)7691113
    Tagastuskiirus (mm/s)1310171926
    Töökiirus7791113
    Pikkus10001000120012001300
    Laius13001400250027002700
    Kõrgus23002300260026002700
    Kaal (kg)25003000370065008000