fbpx

Laserlõikuspink Durma HD-FO

LASERLÕIKUSPINK DURMA HD-FO

Durma laserlõikuspink HD-FO paistab silma oma tõhususega tootmises, kvaliteetsete materjalide ja tööstusdisainiga. Laserlõikuseks vajaliku materjali sisestamine ja väljastamine nõuab vähem vaeva, kui vahetuslauda ei ole vaja. Laserlõikepingi HD-FO lihtne kasutamine, madalad käituskulud, kiirelt avatav kaas, lihtne juurdepääs lõikamisalale, silla kompaktne disain ja hõlbus transportimine suurendab teie tööefektiivsust igas valdkonnas.

Mis on fiiberlaseri Durma HD-FO eelised?

 1. Kasutajasõbralik
  Laserlõikeseade HD-FO on kasutajasõbralik masin. Selle automatiseeritud tööprotsess säästab teie aega. Teame, et te vajate tõhusat ja lihtsalt kasutatavat laserlõikepinki. Kui otsite masinat, mida oleks hõlbus kasutada, on laserlõikepink HD-FO teile õige valik.
 2. Madalad käituskulud
  HD-FO on välja töötatud energiatõhusust silmas pidades. Durma kõrgtasemel tehnoloogia on spetsiaalselt masina madalate käituskulude tagamiseks välja arendatud. Teie masin säästab nii teie energiakulusid kui ka aega ja tööjõudu. Spetsiaalne disain vähendab masina paigalduspinna miinimumini. Selle saavutamiseks on laserseade ja jahuti masina sisse paigutatud.
 3. Kiirelt avatav esiluuk
  See masin on välja töötatud spetsiaalselt ruumiprobleemidega klientidele. Lehtede sisestamine ja väljastamine on ülilihtne, kui vahetuslauda ei ole vaja. Kiirelt avatav esiluuk säästab teie aega ja energiat. Me teame, et tootmises on aeg äärmiselt oluline ja ajasääst tagab suurema tulu. Standardversioon on varustatud käsitsi juhitava lõikuslauaga. Soovi korral võite lisavalikuna kasutada pneumaatilist vahetuslauda.
 4. Lihtne juurdepääs lõikamisalale
  Lehtede sisestamine, lõikamine ja väljastamine vajavad vähem ruumi ja vähem töömomente, mis võimaldab masinat kompaktsena hoida. Lõikamisalale pääseb kergesti ligi masina tagaküljel paikneva teenindusluugi abil.
 5. Kiire pakendamine ja tarne
  Durma tarnib teie masina lühikese ajaga. Laserlõikepink HD-FO on spetsiaalselt konstrueeritud kiire pakendamise võimaldamiseks. Durma teab, et teie tootmisvõime jätkuvuse tagamine on ülioluline. HD-FO puhul on kiire pakendamine ja kiire tarne garanteeritud.

  • Põrandapinda säästev teostus
  • Kasutajasõbralik
  • Madalad käidukulud
  • Kiirelt liigutatav ülemine kate
  • Lihtne juurdepääs lõikealale
  • Silla kompaktne kujundus
  • Lihtne transportida

  Fiiberlaserid paistavad silma lõikekiiruse ja energiasäästlikkuse poolest, eriti võrreldes CO-laseritega. Kõrgtehnoloogilisi fiiberlasereid on lihtne kasutada, hooldada ja teenindada. DURMA fiiberlaserite hammaslati ja lineaarmootorkäituse tehnoloogiad võimaldavad saavutada 3G kiirendust. Durmas rõhutakse seadmete kvaliteedile, sooritusvõimele ja tõhususele. DURMA fiiberlaser on omas valdkonnas üks paremaid jäiga konstruktsiooni, ideaalse filtreerimissüsteemi, kompaktse kujunduse, tõhususe ja kasutajasõbralikkuse poolest.

  HD-FO TEHNILISED ANDMED
  Maks. lehe suurus 3.048 x 1.524 mm
  Maks. lehe kaal 200 kg/m²
  Z-telje käik 125 mm
  Maks. sünkroonkiirus (X-Y) 141 m/min.
  Maks. kiirendus (X-Y) 14 m/s²
  Positsioonimistäpsus ±0.05 mm
  Korratavus ±0.05 mm
  MASINA MÕÕDUD
  Masina suurus 5308mm x 2810mm h= 1860mm 6582mm (filtriüksusega)
  LÕIKEPAKSUS
  Võimsus 1kW 2kW
  Pehme teras (mm) 8 12
  Roostevaba teras (mm) 4 6
  Alumiinium (AIMg3) (mm) 4 6
  Messing (mm) 4 6
  Vask (mm) 2 3
  LÕIKEPEA
  Fookuskaugus 125 mm
  Fookus Automaatne/manuaalne
  JUHTÜKSUS
  CNC SIEMENS SINUMERIK 840D SL
  Ekraan 19″ puutepaneel

  Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!