fbpx

Laserlõikuspink Durma HD-F

Laserlõikuspink DURMA HD-F                                  

Durma laserpink HD-F paistab silma oma kiire lõiketehnoloogiaga. Need masinad on energiatõhusad ja kasutajasõbralikud tänu suurepärasele fiiberlaserlõikuse tehnoloogiale. Durma laserlõikuspink tagab teie tootmisele kõrgema kvaliteedi, jõudluse ja tõhususe. Servomootori jõul töötavad hammaslattmootorid võimaldavad pingil saavutada märkimisväärseid kiirendusi. HD-F laser on omas valdkonnas üks paremaid tänu jäigale moodulipõhisele konstruktsioonile, suurepärasele filtreerimissüsteemile, kompaktsele disainile ning tõhusale ja kasutajasõbralikule konstruktsioonile.

Mis on Durma laserlõikuspingi HD-F eelised?

 1. Tõhus

Durma HD-F laserlõikuspingil on tugevdatud ja madala põhjaga tänapäevane raam ning erisulamist silladisain. Masin on välja töötatud suure lõikekiiruse saavutamiseks. Durma kasutab oma masinate juures lõtkudeta reduktoreid. See süsteem tagab laseri positsioneerimisväärtuse ja korratavuse väärtuse ±0,05 mm. Nii saavutab masin kõrge täpsuse ja stabiilsuse.

 1. Paindlik

HD-F on paindlik masin, mis on igati valmis teie tootmisvajadusi rahuldama. Seadmel on valitav konfiguratsioon, mis on optimeeritud väga mitmesuguste kasutusalade jaoks. Selle sirge ja kaldlõikuse jaoks mõeldud versioonid on kohandatud just teie jaoks. Durma suudab toota ettevõtte sees välja töötatud NC/PLC/HMI-tarkvaraga varustatud paindlikke, kliendile orienteeritud lahendusi.

 1. Kasutajasõbralik

HD-F seeria laserlõikuspingid on varustatud paindliku ja operaatorisõbraliku Durma HMI-liidesetarkvaraga. Lisaks tagab programm Durma Cloud masina kohese jälgimise, tõhususarvutused ja rikkeid ennetava hoolduse. Masin on varustatud optimaalseks juhtimiseks. See on välja töötatud kasutajasõbralikkust silmas pidades ning säästab teie aega, energiat ja tööjõudu.

Saadaval on ka lineaarmootoriga lahendus HD-FL. 

  HD-F sarja fiiberlaserid paistavad silma lõikekiiruse ja energiasäästlikkuse poolest, eriti võrreldes CO-laseritega.

  • Põrandapinda säästev teostus
  • Kasutajasõbralik
  • Madalad käidukulud
  • Kiirelt liigutatav ülemine kate
  • Lihtne juurdepääs lõikealale
  • Silla kompaktne kujundus
  • Lihtne transportida
  HD-F / HD-FL fiiberlaser
  3015 4020 6020 8020 12020
  X telg 3060 4100 6150 8200 12200 mm
  Y telg 1530 2100 2100 2100 2100 mm
  Z telg 160 185 185 185 185 mm
  Maks. lehe suurus 3048 x 1524 4064 x 2032 6096 x 2032 8128 x 2032 12192 x 2032 mm
  Maks. lehe kaal 200 200 200 200 200 Kg/m²
                                                                                Hammaslatt HD-F                                                  Lineaarsüsteem HD-FL
                                        100                                                                             160 m/min.
  Y telg                                       120                                                                             160 m/min.
  Sünkroonne                                       170                                                                             226 m/min.
  Kiirendus                                         28                                                                               32 m/s²
  Positsioonimistäpsus                                    ±0,02                                                                           ±0,03 mm
  Korratavus                                    ±0,02                                                                           ±0,03 mm

  ProCutter pakub tervikliku lahenduse õhukeste ja keskmise paksusega materjalide laserpõhiseks sulatuslõikamiseks umbes 1 μm lainepikkuste ringis. Leeklõikamise korral saab töödelda ka paksemaid materjale, hoides sealjuures alal kõrgeid kvaliteedistandardeid. Lõikepea suurendab tootmist iseäranis platvorm- ja torulõikemasinate puhul, kus uuenduslikke tehnoloogiaid kombineeritakse saadud teadmistega. Nii saavutatakse parim võimalik sooritusvõime, paindlikkus ning töökindlus. Järeleproovitud tehnoloogia ja optimeeritud kujunduse kombinatsioon võimaldab laseri töötlust võimsusega kuni 10 kW. Vastupidav ja tolmukindel korpus tagab pika tööea ning võimaldab välise lineaarajami kiirendusi kuni 4,5 g, mis loob eeldused tõhusaks lõiketööks. Kvaliteetne optika ja kõrgeimate kvaliteedistandardite järgimine tootmis- ja koostetöödel tagavad laserkiire optimaalse juhtimise ning kuju isegi suure võimsuse korral.

  Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!