fbpx

Poolautomaatne ketassaag SIRIO 315 SH

Poolautomaatne püstsaag IMET SIRIO 315 raskemateks töödeks

SIRIO 315 SH on poolautomaatne püstine ketasaag 0° kuni 45° paremale ja 0° kuni 60° vasakule lõikamiseks. SIRIO 315 SH on ideaalne masin täis- ja terasprofiilide lõikamiseks.

 • Sobib kõrgtugeva terase saagimiseks. Tera spindli läbimõõt 40 mm.
 • Poolautomaatne mudel elektropneumaatilise talitluse, pea allasöötekiiruse hüdraulilise ohje ja pneumokruustangidega. Saagimistsüklid reguleeritava etteandekiirusega saagimise käigus ja kiire tagastusega.
 • Saagimise algus-/lõpp-punktide lihtne reguleerimine 2 mikrolülitiga.
 • Reguleeritavate juhikutega kruustangid, vabalt liigutatavad piki töölauda, kiirkäigu ja -pingutusega, reguleeritav kraadivastane seadis.
 • Õlitusega hammasrattad, tigu ja pronksist tasandratas. Mugavad 0° ja 45° seiskurid vasakul, reguleeritav pikkuspiirik. Põrandaalus eemaldatava laastukoguri ja jahutusvedeliku paagiga; jahutusvedeliku elektripump.
 • Lõikevõime 90° juures ümartooriku korral kuni 108 mm, kanttooriku korral kuni 93 mm, ristküliktooriku korral kuni 150 x 90 mm.

  SIRIO kruustangide kiirhoob

  Kõigi SIRIO ketassaagide standardvarustusse kuulub pneumaatiliste esikruustangide ristsuunaline käik.

  SIRIO terapuhastushari

  Kõik SIRIO mudelid on varustatud nailonharjadega tera lõikeserva kahjustamise vältimiseks ja selle püsivalt puhtana hoidmiseks.

  Miinimummäärimissüsteem (VALIKVARUSTUS)

  Kõiki Imeti masinaid saab tellida miinimummäärimissüsteemiga, mis hoiab ära emulgeeritava õli kasutamisel tüüpilise jahutusvedeliku dispersiooni; mõju tera tööeale puudub.

  Pedaal (VALIKVARUSTUS)

  Poolautomaatseid saagimismasinaid saab tellida koos pedaaliga.

  Rull-lauad RTS

  Vabade rullidega rull-lauad, kasutamiseks laadimis- ja väljastamispoolel, valmistatud 2-meetristest osadest elekterkeevitatud teraskonstruktsioonina, 7 tsingitud terasest (PVC-st Velox-mudelite korral) rulli, esimene element on kahe reguleeritava kõrgusega jalamiga, järgnevad ühe jalamiga. Rullide vahel on kaitseplaadid lömastamise ärahoidmiseks. Konstruktsioon on täielikult suletud jahutusvedeliku väljapääsu vältimiseks.

  Rull-lauad RTM

  Sama konstruktsioon kui rull-laudade RTS korral, kasutamiseks väljastuspoolel pikkuspiiriku ja meetrilatiga pikkuse lugemiseks, mehhaaniline asenditõkestus käepidemega.

  Rull-lauad RTD

  Rull-lauad vabade rullide ja pikkuspiirikuga käsiratta vahendusel kett-ülekandega, mõõdu lugemine vedelkristallnäidiku kaudu. 50 mm automaatne ja pneumaatiline tagastus saetud tooriku väljastamise lihtsustamiseks, naasmine asendisse juhtpuldi nupu abil. Pikkuspiiriku ümberkeeramine juhtpuldi nupu abil, pneumokolvi vahendusel. Asendi blokeerimine käib samuti pneumaatiliselt, nupu abil.

  Rull-lauad RTP BS

  Rull-lauad vabade rullide, pikkuspiiriku ja käitusmootoriga, 10 erineva pikkuse programmeerimise võimalus PLC kaudu. Käituseks kasutatakse hammasrihma ja reduktormootorit kuulkruvijuhikutel. Pikkuse piiramine pneumosilindri vahendusel. Asendi lugemiseks kasutatakse asendiandurit ja hammaslatti. Saadaval teostustes alates 3 meetrist. 50 mm automaatne tagastus saetud tooriku väljastamise lihtsustamiseks, naasmine asendisse juhtpuldi nupu abil.

   

  SIRIO 315 SH
  Nurksaagimise vahemik ° -45 / 90 / 30
  Lõikevõime 90° juures: ümar / kant / ristkülik mm. 108 / 93 / 150 x 90
  Tera mõõdud mm. 315
  Teramootori võimsus KW 1.5 / 1.8
  Tera kiirus p/min 17/33 või 33/66
  Jahutusvedeliku paagi maht l 40
  Mõõtmed (L x P x K) mm. 800 x 900 x 1950
  Töölaua kõrgus mm. 925
  Kaal Kg 360
  Talitluse tüüp poolautomaatne pneumaatiline
  Saetavad materjalid teras / malm / ülitugevad terased

  Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!