fbpx

Manuaalne ketassaag SIRIO 370

Manuaalne püstsaag IMET SIRIO 370 raskemateks töödeks

SIRIO 370 on püstine manuaalne ketassaag, mis sobib professionaalseks töövahendiks terasprofiilide ja suure vastupidavusega teraste lõikamiseks. Masin lõikab 0° kuni 45° paremale ja 0° kuni 60° vasakule. Ketassael on jäik struktuur, mis tagab stabiilsuse, vältides lõikamise ajal vibreerimist.

 • Sobib kasutamiseks üldtöökodades ja tootmisega seotud saagimistöödel.
 • Sobib kõrgtugeva terase saagimiseks; elektroonilise inverteriga mudel avardab saagimisvõimalusi, roostevabast terasest messingi ja vaseni.
 • Primaarülekanne rihmarataste ja hammasrihmaga, lõppreduktsioon õlis pronksist tasandrattaga. Reguleeritavate juhikutega kruustangid, vabalt liigutatavad piki töölauda, kiirkäigu ja -pingutusega, kraadireguleerimis seadis.
 • Mugavad 0° ja 45° seiskurid vasakul, reguleeritav pikkuspiirik.
 • Tera spindli läbimõõt 40 mm. Nailonhari tera puhastamiseks.
 • Põrandaalus eemaldatava laastukoguri ja jahutusvedeliku paagiga; jahutusvedeliku elektripump.
 • Lõikevõime 90° juures ümartooriku korral kuni 120 mm, kanttooriku korral kuni 100 mm, ristküliktooriku korral kuni 180 x 100 mm.

  SIRIO kruustangide kiirhoob

  Kõigi SIRIO ketassaagide standardvarustusse kuulub pneumaatiliste esikruustangide ristsuunaline käik.

  SIRIO terapuhastushari

  Kõik SIRIO mudelid on varustatud nailonharjadega tera lõikeserva kahjustamise vältimiseks ja selle püsivalt puhtana hoidmiseks.

  Miinimummäärimissüsteem (VALIKVARUSTUS)

  Kõiki Imeti masinaid saab tellida miinimummäärimissüsteemiga, mis hoiab ära emulgeeritava õli kasutamisel tüüpilise jahutusvedeliku dispersiooni; mõju tera tööeale puudub.

  Pneumokruustangid Sirio (VALIKVARUSTUS)

  Mudel Sirio on tellitav pneumaatiliselt avanevate/sulguvate kruustangidega, mida ohjab pea liikumine.

   

  Elektrooniline kiirusohje ESC (VALIKVARUSTUS)

  Elektroonilise inverteriga mudel avardab saagimisvõimalusi, roostevabast terasest kergsulamiteni.

  Rull-lauad RTS

  Vabade rullidega rull-lauad, kasutamiseks laadimis- ja väljastamispoolel, valmistatud 2-meetristest osadest elekterkeevitatud teraskonstruktsioonina, 7 tsingitud terasest (PVC-st Velox-mudelite korral) rulli, esimene element on kahe reguleeritava kõrgusega jalamiga, järgnevad ühe jalamiga. Rullide vahel on kaitseplaadid lömastamise ärahoidmiseks. Konstruktsioon on täielikult suletud jahutusvedeliku väljapääsu vältimiseks.

  Rull-lauad RTM

  Sama konstruktsioon kui rull-laudade RTS korral, kasutamiseks väljastuspoolel pikkuspiiriku ja meetrilatiga pikkuse lugemiseks, mehhaaniline asenditõkestus käepidemega.

  Rull-lauad RTD

  Rull-lauad vabade rullide ja pikkuspiirikuga käsiratta vahendusel kett-ülekandega, mõõdu lugemine vedelkristallnäidiku kaudu. 50 mm automaatne ja pneumaatiline tagastus saetud tooriku väljastamise lihtsustamiseks, naasmine asendisse juhtpuldi nupu abil. Pikkuspiiriku ümberkeeramine juhtpuldi nupu abil, pneumokolvi vahendusel. Asendi blokeerimine käib samuti pneumaatiliselt, nupu abil.

  Rull-lauad RTP BS

  Rull-lauad vabade rullide, pikkuspiiriku ja käitusmootoriga, 10 erineva pikkuse programmeerimise võimalus PLC kaudu. Käituseks kasutatakse hammasrihma ja reduktormootorit kuulkruvijuhikutel. Pikkuse piiramine pneumosilindri vahendusel. Asendi lugemiseks kasutatakse asendiandurit ja hammaslatti. Saadaval teostustes alates 3 meetrist. 50 mm automaatne tagastus saetud tooriku väljastamise lihtsustamiseks, naasmine asendisse juhtpuldi nupu abil.

  Sirio 370
  Nurksaagimise vahemik ° -45 / 90 / 30
  Lõikevõime 90° juures: ümar / kant / ristkülik mm. 120 / 100 / 180 x 100
  Tera mõõdud mm. 370
  Teramootori võimsus KW 1.5 / 2.2
  Tera kiirus p/min, 15/30 või 15 ÷ 70
  Jahutusvedeliku paagi maht l 40
  Mõõtmed (L x P x K) mm. 810 x 1020 x 1850
  Töölaua kõrgus mm. 925
  Kaal Kg 390
  Talitluse tüüp manuaalne
  Saetavad materjalid teras / malm / ülitugevad terased

  Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!