fbpx

Automaatne CNC ketassaag SIRIO 370 AF-NC

Automaatne CNC püstine ketassaag IMET SIRIO 370 AF-NC* (Industry 4.0 võimekusega)

SIRIO 370 AF-NC on professionaalne automaatne CNC ketassaag, mis sobib torude, profiilide ja kõrgtugevate teraste lõikamiseks. Poolautomaatses tsüklis lõikab masin 0° kuni 45° paremale, samas kui automaatse tsükliga lõikab 0 ° kuni 60 ° vasakule. Lõikepea pöörlemise ja asendi määrab operaator käsitsi.

 • Sobib kõrgtugeva terase saagimiseks; elektroonilise inverteriga (ESC) mudel avardab saagimisvõimalusi roostevabast terasest messingi ja vaseni.
 • Primaarülekanne rihmarataste ja hammasrihmaga, lõppreduktsioon õlivannis suure pronksist tasandrattaga.
 • Reguleeritavate juhikutega kruustangid, vabalt liigutatavad piki töölauda, kiirkäigu ja -pingutusega, reguleeritav kraadivastane seadis, püstised pneumokruustangid.
 • Tera spindli läbimõõt 40 mm.
 • Elektropneumaatiline talitlus, pea allasöötekiiruse hüdrauliline ohje.
 • Sööturit käitab asendianduriga elektrimootor, 200 mm ava, minimaalne käik 4 mm (minimaalne jäägiots 170 mm), maksimaalne käik 520 mm.
 • Mällu saab salvestada kuni 99 programmi, igaüks erinevate lõikepikkuste ja lõigete arvuga.
 • Lõikevõime 90° juures ümartooriku korral kuni 120 mm, kanttooriku korral kuni 100 mm, ristküliktooriku korral kuni 180 x 100 mm.
  *Modem Industry 4.0, teleteeninduse ja kaugjuhtimise jaoks on saadaval valikvarustusena.

  SIRIO kruustangide kiirhoob

  Kõigi SIRIO ketassaagide standardvarustusse kuulub pneumaatiliste esikruustangide ristsuunaline käik.

  SIRIO söötur

  Ketassaagide SIRIO AF ja AF-E-CN söötur on paigaldatud ujuplaadile kohandumiseks lattide koormusega, mis pole ideaalselt sirged. Käituseks kasutatakse hüdro-pneumosilindrit (AF-E) või hammasrihma ja motoreduktorit (AF-NC).

  SIRIO AF elektrikilp

  Automaatsete püstketassaagide SIRIO AF-E ja AF-NC elektrikilp paikneb masina tagaosas ning on vajadusel hõlpsasti juurdepääsetav.

  SIRIO terapuhastushari

  Kõik SIRIO mudelid on varustatud nailonharjadega tera lõikeserva kahjustamise vältimiseks ja selle püsivalt puhtana hoidmiseks.

  Miinimummäärimissüsteem (VALIKVARUSTUS)

  Kõiki Imeti masinaid saab tellida miinimummäärimissüsteemiga, mis hoiab ära emulgeeritava õli kasutamisel tüüpilise jahutusvedeliku dispersiooni; mõju tera tööeale puudub.

  Näidik MAHLER

  Meie ketassaemudelite SIRIO 370 AF-NC ja VELOX 350 AF-NC juhtüksus on varustatud nuppude ning ülevaatliku vedelkristallnäidikuga. Salvestada saab kuni 99 lõikejoont erinevate pikkuste ja hulkadega ning kuni 99 lõikeprogrammi.

  Sirio V-lõuad (VALIKVARUSTUS)

  Malmist V-lõugade abil saab saagida torude kimpu, maksimaalne läbimõõt 85 mm; paigalduskomplekt on kaasas.

  Latilaadur SLB 6 (VALIKVARUSTUS)

  Latilaadur automaatsete arvjuhtimisega saagide Sirio 370 AF-NC ja VELOX 350 AF-NC jaoks. Sobib torude läbimõõduga 20-90 mm (ümar), 80 x 80 (kant) saagimiseks või lattide kuni 50 mm korral, pikkus 6 m. Töötsükkel: (04.) lati saagimisel tõstab pneumosilindriga käitatav seade lati joonele ja seab selle laadimislauale, mille järel mootorajamiga kummikattega ratas selle saele suunab. Lõikekohta jõudmise järel haaravad sae kruustangid materjali, (03.) mootorajamiga ratas tõuseb ja saagimistsükkel algab. (02.) Laadetasapind on 6 m pikk ja 750 mm lai, reguleeritava kaldega. Konstruktsioon hõlmab keevitatud metallprofiile, mis on täielikult kaitstud stantsitud metall-lehest ja torudest valmistatud kaitsega. Tellimisel on saadaval eriseadis väiksemate lattide laadimiseks, läbimõõduga 20 mm kuni 10 mm.

  RASAFC

  Laadimislaua ühenduselement. Sobib saagidele SIRIO 370 AF-E ja AF-NC

  Rull-lauad RTS

  Vabade rullidega rull-lauad, kasutamiseks laadimis- ja väljastamispoolel, valmistatud 2-meetristest osadest elekterkeevitatud teraskonstruktsioonina, 7 tsingitud terasest (PVC-st Velox-mudelite korral) rulli, esimene element on kahe reguleeritava kõrgusega jalamiga, järgnevad ühe jalamiga. Rullide vahel on kaitseplaadid lömastamise ärahoidmiseks. Konstruktsioon on täielikult suletud jahutusvedeliku väljapääsu vältimiseks.

  V-rullid

  Vajaduse korral V-lõugade järele soovitame paigaldada rull-lauale V-rullide paar; soovitame 6 paari maksimaalselt rull-laua iga 2 meetri kohta.

  Sirio 370 AF-NC
  Nurksaagimise vahemik ° -45 / 90 / 30
  Lõikevõime 90° juures: ümar / kant / ristkülik mm. 120 / 100 / 180 x 100
  Tera mõõdud mm. 370
  Teramootori võimsus kW 3
  Sööturkelgu käik (korratav) mm. 520 (valikus 1200)
  Jäägiots mm. 170
  Tera kiirus p/min 15/70 või 30/140
  Jahutusvedeliku paagi maht l 40
  Mõõtmed (L x P x K) mm. 1900 x 1450 x 2100
  Töölaua kõrgus mm. 925
  Kaal Kg 740
  Minimaalne saetav pikkus mm. 4
  Talitluse tüüp poolautomaatne/automaatne CNC
  Saetavad materjalid teras / malm / ülitugevad terased

  Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!