fbpx

Poolautomaatne kahe sambaga lintsaag KS 802 NC INDUSTRY READY

IMET KS 802 NC INDUSTRY 4.0 READY* poolautomaatne kahe sambaga lintsaag

Poolautomaatne kahe sambaga lintsaag kaare hüdraulilise langetusega ja arvjuhitava mootoriga eerungisaagimisega. Mõeldud ja projekteeritud peamiselt suurte profiilide, talade, torude ning lattide saagimiseks. Võimalus saagimise sooritamiseks muudetava nurga all vahemikus 60° (vasak) kuni 60° (parem) automaatse tsükli korral.
Masina käitamise eest kannavad hoolt reduktormootor ja lineaarliikumise andur, mis on paigutatud pöörlemiskeskmest suure vahemaa kaugusele, positsioonimise kõrgeima täpsuse tagamiseks pöörlemise hüdraulilise lukustusega.
Saagimise algus-/lõpp-punktide automaatne tuvastus. Tavapärasel kasutamisel võimaldab kaldus saeraam saeteral profiili põhja vabalt ja hõlpsalt läbi lõigata, vibratsiooni, kinnijäämise või saagimiskiiruse languseta.
Uue kujundusega keevitatud teraskaar ja jämedad profiilid tagavad vibratsiooni ning müra täieliku puudumise.
Eriprofiil kaldus rihmaratastega kindlustab tera vähese väändumise, pikendades selle tööiga.
Saagimismasina kõik liikumised toimuvad uusima põlvkonna kuulkruvijuhikutel.
„Puhas saagimine“ tänu standardvarustuses jahutussüsteemile minimaalse määrimisega pikkade torude ja profiilide saagimiseks jahutusvedeliku leketeta. Masin on saadaval ka kaare käsitsi pööramise ja nurga diginäidikuga, mugavad seiskurid 0° ning 45° juures vasakul ja paremal. Lõikevõime 90° juures: ümartoorikud 520 mm, kanttoorikud 450 mm. Ristküliktoorikud 680 x 400. *Modem Industry 4.0, teleteeninduse ja kaugjuhtimise jaoks on saadaval valikvarustusena.

   

  Terapingutus KTECH

  Terapingutus elektromehhaanilise süsteemi kaudu, mida ohjab masina arvjuhtimine.

  Saeraami pööramise tõkestus KTECH

  KTECH ja KS NC korral toimub saeraami pööramine arvjuhitavalt mootoriga, pööramise tõkestus leiab aset hüdrosilindri vahendusel.

   

  Mobiilne terajuhik K

  Saagimismasinatel hoiab gaaskolb mobiilset terajuhikut automaatselt saagimispunktiga kokkupuutes. Standardvarustusse kuuluv miinimummäärimissüsteem hoiab ära emulgeeritava õli kasutamisel tüüpilise jahutusvedeliku dispersiooni; mõju tera tööeale puudub.

  Ohutustraat KS 802

  Meie poolautomaatsetel ja automaatsetel lintsaagidel 702–802–1202 kannab saeraami pööramise turvalisuse eest hoolt ohutustraat, mis takistusega kokku puutudes masina viivitamatult seiskab.

  Rull-laud KTECH

  Vabade rullidega laadimise/väljastuse rull-lauad, varustatavad mõõtesüsteemiga. Täiendavate tehniliste andmete saamiseks palume pöörduda meie poole.

  KS 802
  Nurksaagimise vahemik°-30 / 90 / +30
  Lõikevõime 90° juures: ümar / kant / ristkülikmm.680 / 640 / 820 x 610
  Tera mõõdudmm.7260 x 41 x 1.3
  Tera kalle°5
  Teramootori võimsusKW5,5
  Hüdroüksuse mootorKW1.5
  Hüdroüksuse paagi mahtl20
  Jahutusvedeliku paagi mahtl3
  Tera kiirusm/min.15 ÷ 100
  Mõõtmed (L x P x K)mm.2050 x 3600 x 2700
  Töölaua kõrgusmm.815
  KaalKg3200
  Talitluse tüüppoolautomaatne hüdrauliline
  Saetavad materjalidteras / malm / ülitugevad terased / sulamid

  Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!