fbpx

CNC masintöötluskeskus UNIVERS6000

Liikuva sambaga CNC masintöötluskeskus UNISIGN Univers6000

Suurte toorikute valitseja.

Kompaktne Univers6000, mis sobib kuni 8 meetri pikkuste toorikute masintöötluseks, ühildab kõrge täpsuse suure tööpinnaga. Ainulaadne täisnurkne pea võimaldab mitmekülgset töötlust tootmise paindlikkuse tõstmiseks. Suurt tööala saab vajadusel pendelmasintöötluse tarbeks kaheks töötsooniks jagada. Ainulaadse lahendusena on selle liikuva sambaga masina vertikaalne peaspindel käitatav käigukasti abil, mis tõstab väändemomendi tasemele kuni 1000 Nm. Tänu sellele saab freesida karastatud materjale ja kasutada suuremaid tööriistu.

  Kiire paigaldus

  Univers 6000 on lihtsalt paigaldatav ja väga kiirelt töökorda seatav. Tänu kõrgele paigutatud juhikutele ja suurele tööalale on tegu ideaalse masinaga suurte ning iseäranis pikkade toorikute jaoks nagu talad, traaversid, veokite teljed ning haagiste küljetalad. Kaugseire Unisigni teeninduskeskusest tagab kõrge töökindluse ja investeeringu hea tasuvusaja.

  Suurepärane paindlikkus

  Ühelt poolt on tegu võimsa mitmeotstarbelise masintöötluskeskusega, millel on suur tööala. Teisalt on masin kasutatav alusplatvormina mitmesugustele kliendikohastele lahendustele. Kasutusvõimalusi laiendavad pöördlauad ja kinnituslauad, mis on saadaval erinevates pikkustes ning võimaldavad erinevate koormustega toimetulekut. Tööala võimaldab ka pendel-masintöötlust veelgi parema paindlikkuse huvides.

  Tagatud täpsus

  Univers6000 kujunduse mitmesugused erilahendused toetavad selle hämmastavat täpsust. Esiteks masina täpne geomeetria. Teiseks lühike vahemaa spindli keskjoone ja Z-telje juhikute vahel, mis võimaldab suurt jäikust. Kolmandaks vesijahutusega põhiajam, mis tagab stabiilse temperatuuri. Lisaks tähendab jäik konstruktsioon seda, et võimalik on keerukate töödetailide kordustootmine. Operaatorid ja tööde ettevalmistajad saavad olla kindlad selles, et detailide valmistamisel ei ületata kunagi etteantud tolerantside piire.

  Lineaarskaalad
  Pendelrežiim
  Täiendav täisnurkne pea
  Arvjuhitavad jaotusjaamad
  Siemens / Heidenhain

  Tööpiirkond
  X-telg 3.000 – 8.000 mm
  Y-telg 825 / 1.000 mm
  Z-telg 600 mm
  Vahemaa spindli esiotsast lauani 200 – 800 mm
  Spindel
  Käigukastiga käitatav 42/73 kW
  6.000 min-1
  1.000 Nm
  Erinevad tööriistad
  Koonuse mõõt HSK100A / SK50
  Pesade arv # 52-169
  Tööriista vahetusaeg 9 s
  Töökiirus
  Kiiretteanne 32.000 mm/min
  Etteandekiirus 5 – 32.000 mm/min

  Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!