fbpx

Freespingid

Nordcity Centeri freespingid

Freespinke pakume UNISIGNi ja Kovosvit MASi valikust. Mõlemad on omas segmendis absoluutsed tipud. 

Freespingid jagunevad vertikaalse ja horisontaalse spindliga variantideks. Vertikaalse spindliga freespinkidest on valikus erinevad töötlemiskeskused, 5-teljelistest kuni liikuva portaaliga keskusteni välja. Horisontaalse spindliga pinkidest on saadaval liikuva laua ja sambaga suured trei- ja freesimismasinad. Seadmed on mitmeid aastaid vastupidavad ning madalate hoolduskuludega. Pea kõik seadmed on arvjuhtimisega (CNC) ja täisautomaatsed. Seadmed on laialdaselt kasutusel auto- ning lennukitööstuses detailsete ja keeruliste tööde tegemiseks. 

Mis on metalli freespink?

Freespingid on teatud tüüpi masinad materjali eemaldamiseks töödeldavast detailist pöörlevate lõikurite abil. Need masinad võivad puurida ja lõigata mitmesuguseid materjale. 

Kuidas freespink töötab?

Treipinkidega sarnaste tulemuste saavutamiseks kasutatakse tihti freespinke. Erinevalt töödeldavat detaili pööravatest treipinkitest hoiavad freespingid toorikut paigal, kasutades kruustange või kinnitust. 

Horisontaalne ja vertikaalne freespink

Horisontaalses freespingis on spindli pöörlemistelg laua suhtes horisontaalne.  Horisontaalne pink on kasulik ettevõtetele, kes soovivad oma tootmisvõimsusi suurendada. 

Järelikult nimetatakse freespinki, mille spindli telg on lauaga risti, vertikaalseks freespingiks. Vertikaalne variant on tavaliselt odavam ja sobib kõige paremini kasutajatele, kes peavad metallosi väikeste partiidena valmistama. 

Täpsemate küsimuste korral ja sobiliku lahenduse otsimisel võtke julgelt ühendust meie spetsialistidega.

Nordcity Center numbrites

1000+

paigaldatud seadet

125+

aastat töötajate töökogemust

800+

rahulolevat klienti

8

hooldusmeeskonna liiget

Meie masinaid kasutavad

Üldkontaktid

Nordcity Center OÜ, Tähnase tee 2/5, Peetri 75312, Harjumaa, Eesti

Müük:(+372) 56 999 079Hooldus:(+372) 657 9682Raamatupidamine:(+372) 683 6414

E-mail: info@nordcity.ee

Asukoht

Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!