fbpx

Freespingid

Nordcity Centeri freespingid

CNC freespinke pakume UNISIGNi, Soraluce, Baueri ja Kovosvit MASi valikust.  Tegemist on omas segmendis absoluutsete tippudega

Freespingid jagunevad vertikaalse ja horisontaalse spindliga variantideks. Vertikaalse spindliga CNC freespinkidest on valikus erinevad töötlemiskeskused, 5-teljelistest kuni liikuva portaaliga keskusteni välja. Horisontaalse spindliga CNC pinkidest on saadaval voodi-, põranda – ja portaaltüüpi ning fikseeritud töölauaga trei- ja freesimismasinad. Seadmed on mitmeid aastaid vastupidavad ning madalate hoolduskuludega. CNC seadmed on laialdaselt kasutusel auto- ning lennukitööstuses detailsete ja keeruliste tööde tegemiseks. 

Mis on metalli freespink?

Freespingid on teatud tüüpi masinad materjali eemaldamiseks töödeldavast detailist pöörlevate lõikurite abil. Need masinad võivad puurida ja lõigata mitmesuguseid materjale. 

Kuidas freespink töötab?

Treipinkidega sarnaste tulemuste saavutamiseks kasutatakse tihti freespinke. Erinevalt töödeldavat detaili pööravatest treipinkitest hoiavad freespingid toorikut paigal, kasutades kruustange või kinnitust. 

Freespingi hooldus

Pakume erinevatele metallitöötlusseadmetele, k.a freespinkidele,  hooldus- ja remonditeenust. Kui soovid Nordcity seadmehoolduse kohta rohkem teada, külasta meie teenustelehte ja saada päring või võta ühendust meie hooldusmeeskonnaga.

Täpsemate küsimuste korral ja sobiliku lahenduse otsimisel võtke julgelt ühendust meie spetsialistidega.

Nordcity Center numbrites

1000+

paigaldatud seadet

125+

aastat töötajate töökogemust

800+

rahulolevat klienti

8

hooldusmeeskonna liiget

Meie metallitöötlusseadmeid kasutavad

Üldkontaktid

Nordcity Center OÜ, Tähnase tee 2/5, Peetri 75312, Harjumaa, Eesti

Müük:(+372) 53 456 967 Hooldus:(+372) 657 9682Raamatupidamine:(+372) 683 6414

E-mail: myyk@nordcity.ee

Asukoht

Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!