fbpx

Vertikaalsed freespingid

Vertikaalsed ehk vertikaalse splindiga freespingid

Vertikaalne freespink on üks enim kasutatud tööriistu erinevateks tööülesanneteks. Masinal on vertikaalne spindel, mis on töödeldava detailiga risti. Vertikaalsel freesmasinal saab freesipead pöörata kui ka kinnitada kindlasse asendisse. Pea võib liikuda üles ja alla ning igas võimalikus suunas. Vertikaalset freespinki kasutatakse erinevat tüüpi toimingute, näiteks tasase pinna, soonte, pilude jne loomiseks. Freespingid hoiavad töödeldavat komponenti kruustangide või kinnituse abil paigal.

Vertikaalse freesimismasina eelised:

  • Masinaga saab teha keerulisi toiminguid.
  • Saab lõigata töödeltavat komponenti mistahes suunas.
  • Tööd saab teha tõhusalt ja täpselt.

Freesimispingi valimisel peate lisaks mõtlema, missugusest materjalist komponente soovite töödelda. Freespingid, mis töötlevad terast, alumiiniumi või PVC-d, ei oma samasugust jõudlust. Samuti on vaja võtta arvesse lõikamise sügavust, st lõikuri minemise sügavust töödeldavasse komponenti. Kui valite madala võimsusega freesimispingi, peate võib-olla tegema mitu järjestikust lõiget, et komponendi töötlemine lõpuni viia, mida võimsam masin oleks suutnud võib olla teha ühe lõikega. Lisaks peate mõtlema oma vertikaalse freesimismasina komponentide mõõtmetele ja töötlemistoimingute läbiviimiseks vajalike liikumiste amplituudile.

Oleme valmis kõigi nende küsimuste osas teid nõustama ning abi pakkuma sobiliku masina välja valimiseks. Võtke meiega küsimuste korral julgelt ühendust!

Üldkontaktid

Nordcity Center OÜ, Tähnase tee 2/5, Peetri 75312, Harjumaa, Eesti

Müük:(+372) 56 999 079Hooldus:(+372) 657 9682Raamatupidamine:(+372) 683 6414

E-mail: info@nordcity.ee

Asukoht

Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!