(

Toru- ja profiilitöötlus

Nordcity Center pakub korralikku tootevalikut, millega töödelda erinevaid torusid ja profiile.

Saagimiseks pakub IMET laia valikut lint- ja ketassaage terasele, alumiiniumile ja värvilistele metallidele. Sortimendis on Industry Ready CNC arvjuhtimisega seadmed masstootmiseks. 

Metalli lõikamine erineb puidu või muude materjalide lõikamisest, kuna lõikamisprotsessis eritub soojust. Saelehed ja materjal, mida saag lõikab, tekitavad soojust hõõrdumise kaudu. Saelehte- ja tüüpide vahel on suur erinevus materjalide lõikamisel. Lugege lähemalt ketas- ja lintsaagide kohta vastava kategooria alt. 

Toru- ja profiilitöötluseks on esindatud veel gaasi- ja plasmalõikurid firmalt HGG. HGG suudab pakkuda täiuslikke lahendusi laevandusse, energiasektorisse, ehitusse ning tööstusesse. Plasma on ioniseeritud gaas, mis juhib elektrit ja see saadakse lisades energiat elektriliselt neutraalsele gaasile. Energiaks nimetatakse elektrit ja gaasiks on tavaliselt suruõhk. Mõlemad need elemendid on kombineeritud elektroodi ja otsiku vahelises kambris, põhjustades gaasi tasakaalustamatuse, luues plasma.

Toru- ja profiilitöötlemiseks pakume kolme tootja laserlõikureid. Lisaks veel torude painutamiseks Cesurbendi ja Herberi painutspinke ning toruotste töötlemiseks erinevad Cesurbendi seadmeid.

Üldkontaktid

Nordcity Center OÜ, Tähnase tee 2/5, Peetri 75312, Harjumaa, Eesti

Müük:(+372) 56 999 079Hooldus:(+372) 657 9682Raamatupidamine:(+372) 683 6414

E-mail: info@nordcity.ee

Asukoht