(

Automaatne ketassaag alumiiniumile VELOX 350 AF-NC

IMET VELOX 350 AF-NC automaatne arvjuhtimisega ketassaag alumiiniumist ja kergmetallist lattide ning profiilide saagimiseks.

Automaatne arvjuhtimisega ketassaag sobib alumiiniumi, kergmetallist lattide ja profiilide täppissaagimiseks. Masin on seadistatav messing- ja vaskprofiilide saagimiseks. Eerungisaagimine 0° kuni 45° ulatuses (vasak ja parem). (05.) Pea pöördub püsttelje suhtes 45° võrra kaldlõigete võimaldamiseks. Mugavad 0°, 15°, 30°, 45° seiskurid vasakul ja paremal, käsiratas pea lukustamiseks suvalise nurga all. Elektropneumaatiline talitlus, pea allasöötekiiruse hüdrauliline ohje.
Kõigi toimingute programmeerimine arvjuhtimisega üksuse abil, sealhulgas lõikepikkuste seadistamine (min. 4 mm) automaatsööturi käikudega, lõike algus- ja lõpp-punkti seadistamine; masina oleku kuvamine näidikule, sealhulgas tera kiirus, toorikute loendur, materjali summaarne lõikepikkus, kõrvalekalded, klaviatuuri kaudu ja erinevates keeltes. Söötur 200 mm avaga, käitus inverteriga elektroonilise mootori abil. Minimaalne käik 4 mm (minimaalne jäägiots 355 mm). Mällu saab salvestada kuni 99 programmi, igaüks erinevate lõikepikkuste ja lõigete arvuga. Kiirpingutusega pneumaatilised esikruustangid, mis liiguvad vabalt piki töölauda, pneumaatilised püstkruustangid. Ülemine rull mitme lati järjestikuseks saagimiseks. Täielik terakaitse, laastuimuri ühendamise võimalus. Kaitse avaneb täielikult vaid juhul, kui tera seisab paigal. Fikseeritud kaitse väljastuspoolel.
Põrandaalus eemaldatava paagi ja laastukoguriga, ühenduselement väljastuspoolega. Määrimissüsteem üksnes lõike ajal toimiva pihustiga. Õhufiltri/reduktori/määrimise rühm. Pealüliti miinimumpingemähisega, hädaseiskamisnupp, termiline ja magnetiline mootori kaitse, mootori summutusseadis, 24 V madalpinge.
Kõigi toimingute programmeerimine kasutajasõbraliku arvjuhtimispuldi abil, mille näidik näitab masina olekuid ja kõrvalekaldeid.
Malmpea hoiab ära vibratsiooni. Täiendavad pneumaatilised püstkruustangid tagavad materjali ideaalse fikseerimise.
Lõikevõime ümartooriku korral 90° juures kuni 120 mm, kanttooriku korral kuni 105 mm. 200 x 80 mm.
*Modem Industry 4.0, teleteeninduse ja kaugjuhtimise jaoks on saadaval valikvarustusena.

VELOX püstsaagimine

Veloxi ketassaagide pead saab lisaks standardsele horisontaalkaldele vahemikus -45° kuni +45° kallutada ka vertikaalselt kuni 45° vasakule.

Näidik MAHLER

Meie ketassaemudelite SIRIO 370 AF-NC ja VELOX 350 AF-NC juhtüksus on varustatud nuppude ning ülevaatliku vedelkristallnäidikuga. Salvestada saab kuni 99 lõikejoont erinevate pikkuste ja hulkadega ning kuni 99 lõikeprogrammi.

Velox V-lõuad

Alumiiniumist V-lõugade abil saab saagida torude kimpu, maksimaalne läbimõõt 85 mm; paigalduskomplekt on kaasas.

 

Laastuimur Velox (VALIKVARUSTUS)

Tellimisel on saadaval laastuimur, mis kõrvaldab suurema osa saagimise käigus tekkivast metallipurust.

Latilaadur SLB 6 (VALIKVARUSTUS)

Latilaadur automaatsete arvjuhtimisega saagide Sirio 370 AF-NC ja VELOX 350 AF-NC jaoks. Sobib torude läbimõõduga 20-90 mm (ümar), 80 x 80 (kant) saagimiseks või lattide kuni 50 mm korral, pikkus 6 m. Töötsükkel: (04.) lati saagimisel tõstab pneumosilindriga käitatav seade lati joonele ja seab selle laadimislauale, mille järel mootorajamiga kummikattega ratas selle saele suunab. Lõikekohta jõudmise järel haaravad sae kruustangid materjali, (03.) mootorajamiga ratas tõuseb ja saagimistsükkel algab. (02.) Laadetasapind on 6 m pikk ja 750 mm lai, reguleeritava kaldega. Konstruktsioon hõlmab keevitatud metallprofiile, mis on täielikult kaitstud stantsitud metall-lehest ja torudest valmistatud kaitsega. Tellimisel on saadaval eriseadis väiksemate lattide laadimiseks, läbimõõduga 20 mm kuni 10 mm.

 

Rull-lauad RTS

Vabade rullidega rull-lauad, kasutamiseks laadimis- ja väljastamispoolel, valmistatud 2-meetristest osadest elekterkeevitatud teraskonstruktsioonina, 7 tsingitud terasest (PVC-st Velox-mudelite korral) rulli, esimene element on kahe reguleeritava kõrgusega jalamiga, järgnevad ühe jalamiga. Rullide vahel on kaitseplaadid lömastamise ärahoidmiseks. Konstruktsioon on täielikult suletud jahutusvedeliku väljapääsu vältimiseks.

V-rullid

Vajaduse korral V-lõugade järele soovitame paigaldada rull-lauale V-rullide paar; soovitame 6 paari maksimaalselt rull-laua iga 2 meetri kohta.

 

VELOX 350 AF-NC
Nurksaagimise vahemik°-45/90/+45
Lõikevõime 90° juures: ümar / kant / ristkülikmm.120 / 105 / 200 x 80
Tera mõõdudmm.350
Teramootori võimsusKW2.2
Sööturkelgu käik (korratav)mm.520
Jäägiotsmm.355
Tera kiirusp/min3600
Jahutusvedeliku paagi mahtl40
Mõõtmed (L x P x K)mm.1800 x 1450 x 1950
Töölaua kõrgusmm.930
KaalKg610
Minimaalne saetav pikkusmm.4
Talitluse tüüppoolautomaatne/automaatne CNC
Saetavad materjalidalumiinium ja kergsulamid