fbpx

Painutuspingid toru- ja profiilitöötluseks

Toru ja profiilide painutuspingid

Kolme tuntud tootja, Durma’, Herberi ja Cesurbendi painutuspinkide tootevalik toru- ja profiilitöötluseks on ääretult mitmekülgne ja katab selle kategooria tootevaliku täielikult.

Erinevad seadmed võimaldavad painutada erinevaid profiile ja torusid nii kuumalt kui ka külmalt. Herberil ja Cesurbendil on mõlemal arvjuhtimisega CNC pingid tootevalikus esindatud ja on mõeldud seeriatootmistesse.

Toru painutamine on üks peamisi töötlemisprotsesse, mida isegi tööstuses tegutsevad inimesed võtavad mõnikord iseenesestmõistetavalt. Torude painutamist mõistetakse kui mis tahes metallide vormimisprotsessi, mille lõppeesmärk on toru uue kuju moodustumine. Painutusprotsess võib olla fikseeritud kindla või vaba vormiga.

Kui toru on valmis, peab see tavaliselt läbima tootmisjärgsed toimingud, et vastvalminud torust saaks kasutatav toode. Painutamine ongi üks levinumaid torude järeltöötlemisprotseduure. Torusid saab painutada manuaalselt või automaatselt CNC painutuspingiga. Torude painutamine on töötlemistehnika, mida kasutatakse erinevates metallide vormimisprotsessides suurendamaks seadmete tootlikust. Toru saab painutada erinevates suundades ja erinevate nurkade all.

Painutuspinke on sarnaselt teistele torutöötlemisseadmetele väga palju erinevaid variante, mis kõik pakuvad erinevaid funktsioone ning tootmisvõimekusi. Aitame Teile leida sobiva painutuspingi, võtke meiega julgelt ühendust.

Üldkontaktid

Nordcity Center OÜ, Tähnase tee 2/5, Peetri 75312, Harjumaa, Eesti

Müük:(+372) 56 999 079Hooldus:(+372) 657 9682Raamatupidamine:(+372) 683 6414

E-mail: info@nordcity.ee

Asukoht

Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!