fbpx

Painutuspingid lehtmetallile

Painutuspingid lehtmetallile

Lehtmetalli painutamine on toiming, mis hõlmab jõu kasutamist lehe kuju muutmiseks. Lehtmetalli painutatakse, et saavutada tootmisprotsessis vajalik vorm või kuju. Kasutatav välisjõud muudab ainult lehe väliseid omadusi. Üht tüüpi lehtmetalli parameetrid, nagu pikkus ja paksus, jäävad samaks. Lehtmetalli plastilisus võimaldab sellel läbida mitmesuguseid vormimisprotsesse.

Painutuspingid lehtmetallile aitavad lehtmetalli painutada võimalikult väheste töötlusprotsessist sõltuvate vigadeta.

Durma on maailma juhtiv masinate tootja ja ühtlasi ka metallitöötlemismasinate maailmaturu liider. Durma tootevalik katab kõik olulisemad metallitöötlemisvaldkonnad: painutamine, lõikamine, stantsimine ja profiilmaterjalide töötlemine.

Durma ekspordib oma tooteid 82 riiki kogu maailmas. Ettevõtte tehase ruumide pindala katab 150 000 ruutmeetrit ja firmas on tööl üle 1000 töötaja. Durmas töötatakse järjekindlalt kõige kõrgemate metallitöötlemisseadmete standardite saavutamise nimel.

Durma on väga laia spektriga metallitöötlemisseadmete pakkuja. Lisaks on ettevõttel kõrge kvaliteediga teenindus, klienditugi ja koolitused. Samuti pakub firma tarnevalmis varuosi, mis tähendab, et tõrkuva seadme parandamine võtab tunduvalt vähem aega. 

Durma tootevalikus on aina rohkem esindatud SERVO seeria tooted. Uusimad tarkvaralahendused viivad alla energiakulu, misläbi on tehasest tulnud seadmed ~30% energiasäästlikumad.

Nordcity pakub painutuspinke nii lehtmetallile kui ka toru- ja profiilitöötluseks. Uuri meie valikut ning küsimuste korral võta julgelt ühendust. Aitame leida Teie ettevõttele parima võimaliku painutuspingi, mis sobiks ettevõtte töömahtude ning muude oluliste faktoritega.

Üldkontaktid

Nordcity Center OÜ, Tähnase tee 2/5, Peetri 75312, Harjumaa, Eesti

Müük:(+372) 56 999 079Hooldus:(+372) 657 9682Raamatupidamine:(+372) 683 6414

E-mail: info@nordcity.ee

Asukoht

Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!