(

Vertikaalne masintöötlus- ja treimiskeskus UNISIGN UNICOM6000

UNISIGN UNICOM6000 vertikaalne masintöötlus- ja treikeskus

Automaatne kaubaalusevaheti seisakute vältimiseks. Sobib ideaalseks keerukate komponentide komplekstöötluseks.
UNICOM6000 on masintöötluskeskus, milles kohtuvad kvaliteet ja tootlikkus. See võimaldab freesimis-, puurimis- ja vertikaaltreimistööde hõlpsat sooritamist. Töökindla masina selgeks eeliseks on liuguri kujundus, mis võimaldab „sukeldumist“ komponendi sisse lühikeste treiteradega. Masin on varustatav mitme masintöötluspeaga, mida hoitakse selleks ettenähtud kogumisjaamades. Horisontaalse masintöötluse jaoks on saadaval täisnurkne jagamispea; veelgi suurema paindlikkuse huvides on kaasatav universaalpea B- ja C-teljega. Automaatne kaubaalusevaheti lühendab laadeaegu ja vähendab tööseisakuid, tõstes oluliselt tootlikkust. Vaatamata sellele, et põhitähelepanu on tootlikkusel, et tee masin mingeid kompromisse täpsuse arvel.

Järeleproovitud tehnoloogia
Iga komplekstöötlusmasin üritab rõhuda tootlikkusele – kuid see ei tohi tulla toote kvaliteedi arvelt. Unicom 6000 on järjekordne saavutus karussell-masintöötluskeskuste pikas reas, mida Unisign on välja töötanud viimase 30 aasta jooksul. Freesimispeasse sisseehitatud järeleproovitud tehnoloogia, (universaalne) nurkpea ja karussell-laud tagavad

masina töökindluse paljudeks aastateks.

Võimas ja nutikas
Karusselltreimisjaamal on topeltajamsüsteem, käigukast pakub äärmuslikku võimsust ja väändemomenti treimiseks, võimaldades samas ka tööd C-telje režiimis. Koos jõulise peaspindliga pakub UNICOM6000 äärmuslikku võimekust igast perspektiivist. Masina liuguri kujundus lubab „sukelduda“ komponentide sisse, võimaldades sisetöötlust ja lühikeste tööriistade kasutamist.

Mugav ja ohutu töö
UNICOM6000 on varustatud täielikult kinnise kaitsesektsiooni ja suitsugaaside ärastusega, mis loob ergonoomse, ohutu ning mugava töökeskkonna. Masina ideaalne teostus tagab suurepärase ülevaate kõigist masintöötlusprotsessidest ja võimaldab hõlpsat juurdepääsu masintöötlusalale ning kaubaalusevahetile. UNICOM6000 standardvarustusse kuulub 2 kaubaalust, kuid neid võib olla ka rohkem. Kaubaalused on saadaval erinevates suurustes ja neid võib läbisegi kasutada. Komponendid on täpselt rihitavad ja tsentreeritavad kaubaaluste laadejaamal, hoides nõnda ära vajaduse aeganõudvate mõõtmiste järele masina sees. Kaubaaluseid saab vahetada 60 sekundiga.

Kaubaalusevaheti – standard
Täisnurkne jagamispea
Universaaljagamispea
Erinevate treiterade adapterid
Mõõtmised protsessi käigus

Tööpiirkond
X-telg1.950mm
Y-telg1.425 mm
Z-telg1.000/1.250 mm
Vertikaalne gabariit1.300/1.550 mm
Laud
Laua suurus 1.250 – 1.800 ø mm
Pöörderõngas2.000 ø mm
Spindel
Käigukastiga käitatav spindel, parameetrid54 kW
6.000 min-1
1.000 Nm
Karusselltreimisjaam 70 / 95 kW
25.000 / 38.000 Nm
Erinevad tööriistad
Tööriistad
Koonus HSK100A / Capto C8
Pesade arv# 80-202
Tööriista vahetusaeg10 s
Töökiirus
Kiiretteanne30.000 mm/min
Etteandekiirus5-30.000 mm/min