fbpx

Kahe sambaga lintsaag IMET XT4

IMET xt4* Kõrge tootlikkusega kahe sambaga lintsaag

Kõrge tootlikkusega kahe sambaga lintsaag XT4 sobib mitmesuguste saagimistööde sooritamiseks, ühildades eesrindliku tehnoloogia äärmiselt vastupidava mehhaanilise konstruktsiooniga.
Selle üks süsteem võimaldab kruustangidel „tagasi tõmbuda“, vältimaks tera hõõrdumist saetud pinna vastu saeraami kerkimisel järgmiseks lõikeks.
Niisuguse teostuse eeliseks on kõrgtõhusate TCT lintsaeterade kasutamise võimalus. TCT terajuhikute hüdrauliline surve tagab saagimise maksimaalse täpsuse ja täisnurksuse.
Funktsioon „väiksemahuline ja ühekordne saagimine“ võimaldab tulla toime materjali täieliku saagimiseta automaatses tsüklis.
Automaatse trimmilõikuse võimalus – kui materjalil on vastuvõetav eelsaetud pind, paigutatakse see täpselt ja automaatselt tera „nullasendi“ suhtes. Antud funktsioon säästab aega ja vähendab materjali raiskamist.
Masina kõik tööfunktsioonid, vead ja probleemilahendussõnumid kuvatakse selgelt.
Seadis saagimise täpsuse/täisnurksuse kontrollimiseks saeraami langemiskiiruse automaatse reguleerimise või seiskamisega tera kõrvalekalde korral.
Lõikevõime 90° juures: ümar- ja kanttoorikud 360 mm.
*Modem Industry 4.0, teleteeninduse ja kaugjuhtimise jaoks on saadaval valikvarustusena.

   

  Miinimummäärimissüsteem (VALIKVARUSTUS)

  Kõiki Imeti masinaid saab tellida miinimummäärimissüsteemiga, mis hoiab ära emulgeeritava õli kasutamisel tüüpilise jahutusvedeliku dispersiooni; mõju tera tööeale puudub.

  Laastukonveier XTECH

  Kõik automaatsed kahe postiga lintsaed XTECH on varustatud hüdrauliliselt käitatava mootoriga laastukonveieriga, kiire eemalduse võimalusega laastudega ummistumise või puhastamise korral.

  Tera eraldamine

  Saagide XTech 410 ja 630 standardvarustusse kuulub materjali eraldamise võimalus tera tõusmise käigus; operaator saab valida ainult esiosa eraldamise, ainult tagaosa eraldamise või mõlemad. Funktsioonist on abi kimpude saagimisel; kõvametallterade kasutamisel on see hädavajalik.

  Kimpude saagimisseadis (VALIKVARUSTUS)

  XTech saagimismasinate korral saab tellida hüdraulilist seadist kimpude saagimiseks, mis koosneb kahest püstsilindrist ja võimaldab sooritada saagimisi minimaalse läbimõõduni 20 mm. Sae saagimisvõimekusega tutvumiseks laadige alla selle brošüür.

   

   

  Rull-lauad RTS XTECH

  Vabade rullidega rull-lauad, standardelement pikkusega 2 meetrit, suuremõõduline elekterkeevitatud terastalakonstruktsioon 5 raske rulliga kesksel pöördeteljel, laagrid mõlemal küljel ja kaks püstrulli. Tellimisel on saadaval püstrullide topeltpaar reguleeritava laiusega (kimpude saagimiseks) ning jahutusvedeliku kollektor. Valmidus fikseerimiseks aluspinna külge, kõrguse reguleerimise võimalus.

  IMET XT 4
  Nurksaagimise vahemik ° 90
  Lõikevõime 90° juures: ümar / kant mm. 360 / 360
  Lõikevõime 90° juures: ristkülik kimpude saagimisel mm. 360 x 350
  Tera mõõdud mm. 5900 x 41 x 1.3
  Tera kalle ° 0
  Teramootori võimsus KW 5.5
  Sööturkelgu käik (korratav) mm. 500
  Sööturi mootori võimsus KW 1.5
  Jäägiots mm. 20
  Tera kiirus m/min. 15÷150
  Hüdroüksuse mootor KW 3
  Hüdroüksuse paagi maht l 60
  Jahutusvedeliku paagi maht l 100
  Mõõtmed (L x P x K) mm. 2800 x 1794 x 2210
  Töölaua kõrgus mm. 877,5
  Kaal Kg 3.500
  Minimaalne saetav pikkus mm. 15
  Talitluse tüüp poolautomaatne / automaatne CNC
  Saetavad materjalid teras / malm / ülitugevad terased / sulamid

  Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!