fbpx

Universaalne lintsaag BS 300 PLUS GH AUTOCUT

IMET BS 300 PLUS GH Autocut universaalne lintsaag

Universaalne lintsaag mehhaanikadetailide või kergete teraskonstruktsioonide väikese ja keskmise mahuga partiitootmiseks kuni 45° (parem) ning 60° (vasak) ulatuses.
Automaatsed, mugavad seiskurid 0°, 45° ja 60° (vasak) ning 45° (parem), skaalaga plaat erinevate nurkade tuvastamiseks.
Reguleeritavate juhikutega kruustangid, vabalt liigutatavad piki töölauda, kiirlähendus ja kiirpingutus. Kõvametallpatjadega terajuhikud, lisalaager tera joondamiseks.
AUTOCUT GH mudel “kolmeasendilise” selektoriga:
– A Käsisaagimine.
– B Käsisaagimine isepidurdusega.
– C Automaatne saagimine autonoomse reguleeritava langetuse ja seiskur-mikrolülitiga saagimise lõpul.
Jäik malmsaeraam toruprofiilidega, 320 mm läbimõõduga rihmarattad ja tera kõrge pingus 1700 kg / cm2.
Lai tööruum 418 mm läbimõõduga, saeraamiga integreeritud pöördlaud sisselõigete vältimiseks lauda, pöörlemine tugirõngal eelpingestatud tugilaagriga.
Lõikejõudlus: ümartoorikud kuni 255 mm, kanttoorikud kuni 240 mm, ristküliktoorikud kuni 300 x 170 mm.

   

  Miinimummäärimissüsteem (VALIKVARUSTUS)

  Kõiki Imeti masinaid saab tellida miinimummäärimissüsteemiga, mis hoiab ära emulgeeritava õli kasutamisel tüüpilise jahutusvedeliku dispersiooni; mõju tera tööeale puudub.

  BS 300 inverter (VALIKVARUSTUS)

  Vajadusel võimaldab elektrooniline inverter tera töökiiruse reguleerimiseks operaatoril masinat klaviatuuri kaudu seadistada, et sellega saaks saagida mitmesuguseid materjale ja erinevaid profiile. Kiiruse reguleerimine toimub inverteri vahendusel ja mõju mootori võimsusele puudub isegi väikestel töökiirustel.

  Kiirkruustangid

  Meie poolautomaatsete mudelite PLUS ja BS 350 kõigil kruustangidel on põikisuunaline liikumine ning lähendamine/kiirtagastus mugava hoova abil.

  BS 300 GH vedrud

  Kõik meie lintsaemudelid BS 300, 350, 400 on varustatud vedrude paariga saeraami ideaalseks tasakaalustamiseks.

  BS 300 PLUS pneumokruustangid (VALIKVARUSTUS)

  Valikvarustusena on saadaval pneumokruustangid, mille avanemist/sulgumist ohjab saeraami liikumine.

   

   

  Rull-lauad RTS

  Vabade rullidega rull-lauad, kasutamiseks laadimis- ja väljastamispoolel, valmistatud 2-meetristest osadest elekterkeevitatud teraskonstruktsioonina, 7 tsingitud terasest (PVC-st Velox-mudelite korral) rulli, esimene element on kahe reguleeritava kõrgusega jalamiga, järgnevad ühe jalamiga. Rullide vahel on kaitseplaadid lömastamise ärahoidmiseks. Konstruktsioon on täielikult suletud jahutusvedeliku väljapääsu vältimiseks.

  Rull-lauad RTM

  Sama konstruktsioon kui rull-laudade RTS korral, kasutamiseks väljastuspoolel pikkuspiiriku ja meetrilatiga pikkuse lugemiseks, mehhaaniline asenditõkestus käepidemega.

  Rull-lauad RTD

  Rull-lauad vabade rullide ja pikkuspiirikuga käsiratta vahendusel kett-ülekandega, mõõdu lugemine vedelkristallnäidiku kaudu. 50 mm automaatne ja pneumaatiline tagastus saetud tooriku väljastamise lihtsustamiseks, naasmine asendisse juhtpuldi nupu abil. Pikkuspiiriku ümberkeeramine juhtpuldi nupu abil, pneumokolvi vahendusel. Asendi blokeerimine käib samuti pneumaatiliselt, nupu abil.

  Rull-lauad RTP BS

  Rull-lauad vabade rullide, pikkuspiiriku ja käitusmootoriga, 10 erineva pikkuse programmeerimise võimalus PLC kaudu. Käituseks kasutatakse hammasrihma ja reduktormootorit kuulkruvijuhikutel. Pikkuse piiramine pneumosilindri vahendusel. Asendi lugemiseks kasutatakse asendiandurit ja hammaslatti. Saadaval teostustes alates 3 meetrist. 50 mm automaatne tagastus saetud tooriku väljastamise lihtsustamiseks, naasmine asendisse juhtpuldi nupu abil.

  IMET BS 300 plus GH Autocut
  Nurksaagimise vahemik ° -45 / 90 / +30
  Lõikevõime 90° juures: ümar / kant / ristkülik mm. 255 / 240 / 300 x 180
  Tera mõõdud mm. 2765 x 27 x 0.9
  Mootori võimsus KW 1.5 / 1.8
  Tera kiirus m/min 35/70
  Mõõtmed (L x P x K) mm. 900 x 1700 x 1860
  Töölaua kõrgus mm. 950
  Kaal Kg 330
  Talitluse tüüp manuaalne / raskusjõud
  Saetavad materjalid teras / malm

  Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!