fbpx

Manuaalne lintsaag BS 300/60 GH AUTOCUT

IMET BS 300/60 Autocut käsijuhitav lintsaag

Käsijuhitav lintsaag, saagimine 0° kuni 60° ulatuses (vasak), keskmise kõvadusega materjalid, keskmise mahuga tootmine.
Tera lihtsat ja kiiret vahetamist võimaldav terakaitse.
Mugavad 0°, 45° seiskurid ja skaalaga plaat erinevate nurkade tuvastamiseks.
Kõvametallpatjadega terajuhikud, lisalaager tera joondamiseks. AUTOCUT GH mudel on varustatud tabalukuga lukustatava pealüliti, miinimumpingemähisega termiliseks ja magnetiliseks kaitseks ning mootori summutusseadisega. „Kolmeasendiline“ selektor:
– A Käsisaagimine.
– B Käsisaagimine isepidurdusega.
– C Automaatne saagimine autonoomse reguleeritava langetuse ja seiskur-mikrolülitiga saagimise lõpul. Lõikevõime: ümartoorikud kuni 255 mm, kanttoorikud kuni 240 mm ja ristküliktoorikud kuni 300 x 180 mm.





   

  Miinimummäärimissüsteem (VALIKVARUSTUS)

  Kõiki Imeti masinaid saab tellida miinimummäärimissüsteemiga, mis hoiab ära emulgeeritava õli kasutamisel tüüpilise jahutusvedeliku dispersiooni; mõju tera tööeale puudub.

  BS 300 inverter (VALIKVARUSTUS)

  Vajadusel võimaldab elektrooniline inverter tera töökiiruse reguleerimiseks operaatoril masinat klaviatuuri kaudu seadistada, et sellega saaks saagida mitmesuguseid materjale ja erinevaid profiile. Kiiruse reguleerimine toimub inverteri vahendusel ja mõju mootori võimsusele puudub isegi väikestel töökiirustel.

  BS 300 GH vedrud

  Kõik meie lintsaemudelid BS 300, 350, 400 on varustatud vedrude paariga saeraami ideaalseks tasakaalustamiseks.

   

  Rull-lauad RTS

  Vabade rullidega rull-lauad, kasutamiseks laadimis- ja väljastamispoolel, valmistatud 2-meetristest osadest elekterkeevitatud teraskonstruktsioonina, 7 tsingitud terasest (PVC-st Velox-mudelite korral) rulli, esimene element on kahe reguleeritava kõrgusega jalamiga, järgnevad ühe jalamiga. Rullide vahel on kaitseplaadid lömastamise ärahoidmiseks. Konstruktsioon on täielikult suletud jahutusvedeliku väljapääsu vältimiseks.

  Rull-lauad RTM

  Sama konstruktsioon kui rull-laudade RTS korral, kasutamiseks väljastuspoolel pikkuspiiriku ja meetrilatiga pikkuse lugemiseks, mehhaaniline asenditõkestus käepidemega.

  Rull-lauad RTD

  Rull-lauad vabade rullide ja pikkuspiirikuga käsiratta vahendusel kett-ülekandega, mõõdu lugemine vedelkristallnäidiku kaudu. 50 mm automaatne ja pneumaatiline tagastus saetud tooriku väljastamise lihtsustamiseks, naasmine asendisse juhtpuldi  nupu abil. Pikkuspiiriku ümberkeeramine juhtpuldi nupu abil, pneumokolvi vahendusel. Asendi blokeerimine käib samuti pneumaatiliselt, nupu abil.

  Rull-lauad RTP BS

  Rull-lauad vabade rullide, pikkuspiiriku ja käitusmootoriga, 10 erineva pikkuse programmeerimise võimalus PLC kaudu. Käituseks kasutatakse hammasrihma ja reduktormootorit kuulkruvijuhikutel. Pikkuse piiramine pneumosilindri vahendusel. Asendi lugemiseks kasutatakse asendiandurit ja hammaslatti. Saadaval teostustes alates 3 meetrist. 50 mm automaatne tagastus saetud tooriku väljastamise lihtsustamiseks, naasmine asendisse juhtpuldi nupu abil.

  IMET BS 300 / 60 GH Autocut
  Nurksaagimise vahemik °  90 / +30
  Lõikevõime 90° juures: ümar / kant / ristkülik mm. 255 / 240 / 300 x 180
  Tera mõõdud mm. 2765 x 27 x 0.9
  Teramootori võimsus KW 1.5 / 1.8
  Tera kiirus m/min 35/70
  Mõõtmed (L x P x K) mm. 900 x 1700 x 1860
  Töölaua kõrgus mm. 940
  Kaal Kg 310
  Talitluse tüüp manuaalne / raskusjõud
  Saetavad materjalid teras / malm

  Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!