fbpx

Hüdrauliline poolautomaatne lintsaag BS 300 PLUS SHI

IMET BS 300 PLUS SHI hüdrauliline poolautomaatne lintsaag

Hüdrauliline poolautomaatne lintsaag, eerungisaagimine 0° kuni 60° ulatuses (vasak) ja 0° kuni 45° ulatuses (parem). Reguleeritavate juhikutega hüdraulilised kruustangid, vabalt liigutatavad piki töölauda, kiirliikumine ja kiirpingutus.
Mugavad 0°, 45°, 60° seiskurid vasakul ja 45° paremal. Kõvametallpatjadega terajuhikud, lisalaager tera joondamiseks. Malmsaeraam toruprofiilidega, 320 mm läbimõõduga rihmarattad.
Tera lihtsat ja kiiret vahetamist võimaldav terakaitse. Mehhaaniline seadis (asendiandur), mis võimaldab saeraami kiiret langetust materjali poole ja saagimise alguspunkti automaatset tuvastamist.
Lõikevõime: ümartoorikud kuni 255 mm, kanttoorikud kuni 240 mm ja ristküliktoorikud kuni 300 x 180 mm.

   

  Miinimummäärimissüsteem (VALIKVARUSTUS)

  Kõiki Imeti masinaid saab tellida miinimummäärimissüsteemiga, mis hoiab ära emulgeeritava õli kasutamisel tüüpilise jahutusvedeliku dispersiooni; mõju tera tööeale puudub.

  BS 300 inverter (VALIKVARUSTUS)

  Vajadusel võimaldab elektrooniline inverter tera töökiiruse reguleerimiseks operaatoril masinat klaviatuuri kaudu seadistada, et sellega saaks saagida mitmesuguseid materjale ja erinevaid profiile. Kiiruse reguleerimine toimub inverteri vahendusel ja mõju mootori võimsusele puudub isegi väikestel töökiirustel.

  Post SHI
  Kõik Imeti saed on kohandatud posti teisaldamiseks kahveltõstukiga.
  Postisisene jahutusvedeliku paak ja pesupüstol SHI

  Kõigi poolautomaatsete hüdrauliliste lintsaagide posti sees on jahutusvedeliku paak ja pesupüstol masina pindade puhastamiseks.

  Asendiandur BS 300

  Kõigi meie poolautomaatsete ja automaatsete saagide korral leiab saagimise alguspunkti tuvastamine aset automaatselt, asendianduri abil.

   

  Saagimise lõpp-punkti mikrolüliti BS 300

  Kõigi meie poolautomaatsete ja automaatsete saagide korral reguleeritakse saagimise lõpp-punkti hoova abil, mis käivitab lihtsat positsioonimist võimaldava mikrolüliti.

  Pedaal (VALIKVARUSTUS)

  Poolautomaatseid saagimismasinaid saab tellida koos pedaaliga.

   

  Rull-lauad RTS

  Vabade rullidega rull-lauad, kasutamiseks laadimis- ja väljastamispoolel, valmistatud 2-meetristest osadest elekterkeevitatud teraskonstruktsioonina, 7 tsingitud terasest (PVC-st Velox-mudelite korral) rulli, esimene element on kahe reguleeritava kõrgusega jalamiga, järgnevad ühe jalamiga. Rullide vahel on kaitseplaadid lömastamise ärahoidmiseks. Konstruktsioon on täielikult suletud jahutusvedeliku väljapääsu vältimiseks.

  Rull-lauad RTM

  Sama konstruktsioon kui rull-laudade RTS korral, kasutamiseks väljastuspoolel pikkuspiiriku ja meetrilatiga pikkuse lugemiseks, mehhaaniline asenditõkestus käepidemega.

  Rull-lauad RTD

  Rull-lauad vabade rullide ja pikkuspiirikuga käsiratta vahendusel kett-ülekandega, mõõdu lugemine vedelkristallnäidiku kaudu. 50 mm automaatne ja pneumaatiline tagastus saetud tooriku väljastamise lihtsustamiseks, naasmine asendisse juhtpuldi nupu abil. Pikkuspiiriku ümberkeeramine juhtpuldi nupu abil, pneumokolvi vahendusel. Asendi blokeerimine käib samuti pneumaatiliselt, nupu abil.

  Rull-lauad RTP BS

  Rull-lauad vabade rullide, pikkuspiiriku ja käitusmootoriga, 10 erineva pikkuse programmeerimise võimalus PLC kaudu. Käituseks kasutatakse hammasrihma ja reduktormootorit kuulkruvijuhikutel. Pikkuse piiramine pneumosilindri vahendusel. Asendi lugemiseks kasutatakse asendiandurit ja hammaslatti. Saadaval teostustes alates 3 meetrist. 50 mm automaatne tagastus saetud tooriku väljastamise lihtsustamiseks, naasmine asendisse juhtpuldi nupu abil.

  IMET BS 300 plus SHI
  Nurksaagimise vahemik ° -45 / 90 / +30
  Lõikevõime 90° juures: ümar / kant / ristkülik mm. 255 / 240 / 300 x 180
  Tera mõõdud mm. 2765 x 27 x 0.9
  Teramootori võimsus KW 1.5 / 1.8
  Tera kiirus m/min 35/70
  Mõõtmed (L x P x K) mm. 1230 x 1700 x 1750
  Töölaua kõrgus mm. 940
  Kaal Kg 415
  Talitluse tüüp poolautomaatne hüdrauliline
  Saetavad materjalid teras / malm

  Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!