(

Hüdraulilised töökojapressid Hidroliksan HBP

Hüdraulilised töökojapressid Hidroliksan HBP





    • Kroomitud silinder
    • Keevitatud terasraam
    • Õlirõhumõõtur
    • Rõhuregulaator
    • Manuaalne sadul
    • Kasutusjuhend
    • 1-aastane garantii

     

    • NC ohje
    • Muudetavad töökiirused

     

    Hüdraulilised töökojapressid
    Tehnilised omadusedHPB 100HPB 150HPB200HPB 250HPB 300
    Töövõime (tonni)100150200250300
    Painutuspikkus10001200200020002000
    Käik (mm)400400400400400
    Maksimaalne vahemik (mm)400400400400400
    Mootori võimsus (kW)45,05,5811
    Pump (l)1111313952
    Allaliikumiskiirus (mm/s)56101010
    Tagastuskiirus (mm/s)79181818
    Töökiirus33655
    Pikkus19002000290029002900
    Laius11001100130013001300
    Kõrgus25002600275027502750
    Kaal (kg)20002500400045006000

    Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!