(

Ekstsentrikpress H-raamiga Dirinler CDCH P seeria

Dirinler CDCH P-sarja H-raamiga ekstsentrikpressid





    Tehnilised andmed
    OmadusedÜhikCDCH 600 PCDCH 800 PCDCH 1100 PCDCH 2500 PCDCH 3000 P
    Töövõimetonni6080110250300
    Kõrgus nimitöövõime juuresmm54,54,536
    Maks. suletud matriitsi kõrgusmm520480480550650
    Käigupikkusmm120707020 – 160180
    Pressimiskiirusspm50 – 7050 – 7050 – 7035 – 4525 – 35
    Tõukuri reguleerimine mootorigamm50 (mootoriga)100 (mootoriga)100 (mootoriga)150 (mootoriga)140 (mootoriga)
    Laua suurusmm800 x 6001000 x 8001000 x 8001400 x 10001500 x 1000
    Matriitsiava läbimõõtmm5050506565
    Ühendusvarraste arvpcs11111
    Laua kõrgus maapinnastmm610800770930820
    Pressi arvestuslik kaalkg700012250120002000034000
    Pressi arvestuslik kõrgusmm40704400440049806000
    Pressi arvestuslik sügavusmm13202100238027002300
    Pressi arvestuslik laiusmm27502380270025453800
    Mootori võimsuskW11111518,530
    Käigusüsteem ̶FikseeritudFikseeritudFikseeritudReguleeritavFikseeritud
    Ülekoormuskaitsesüsteem ̶HüdraulilineHüdraulilineHüdraulilineHüdraulilineHüdrauliline
    Keskmäärimissüsteem ̶RinglusvedelikRinglusvedelikRinglusvedelikRinglusvedelikRinglusvedelik
    Siduripärsisüsteem ̶PneumaatilinePneumaatilinePneumaatilinePneumaatilinePneumaatiline
    Ohutussüsteem ̶FotoelementFotoelementFotoelementFotoelementFotoelement
    Vibratsioonipadjad ̶StandardStandardStandardStandardStandard
    Kiirusohjeüksus ̶StandardStandardStandardStandardStandard
    Täiendav plaat ̶ValikulineValikulineValikulineValikulineValikuline

    Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!