(

Ekstsentrikpress C-raamiga DIRINLER CDCS P81L seeria

Dirinler CDCS P81/L-sarja C-raamiga ekstsentrikpressid





    Tehnilised andmed
    OmadusedÜhikCDCS 601 P81/LCDCS 801 P81/LCDCS 1001 P81/L
    Töövõimetonni6080100
    Nimitöövõime, punktmm224
    Maks. suletud matriitsi kõrgusmm365350350
    Käigupikkusmm353535
    Pressimiskiirusspm100 – 270100 – 270100 – 270
    Matriitsiava läbimõõtmm454550
    Suudme sügavusmm270255305
    Kelgu reguleeriminemm90(mootoriga)90(käsitsi)90(käsitsi)
    Tõukuri suurusmm490 x 325490 x 325490 x 325
    Laua suurusmm750 x 500860 x 540860 x 540
    Lauaava läbimõõtmm180190190
    Laua kõrgus maapinnastmm770810800
    Pressi arvestuslik kaalkg470054006000
    Pressi arvestuslik kõrgusmm227022702416
    Pressi arvestuslik sügavusmm192020702070
    Pressi arvestuslik laiusmm110011001210
    Mootori võimsuskW7,51115
    Käigusüsteem ̶FikseeritudFikseeritudFikseeritud
    Ülekoormuskaitsesüsteem ̶HüdraulilineHüdraulilineHüdrauliline
    Keskmäärimissüsteem ̶Ringlusega automaatne vedelikRinglusega automaatne vedelikRinglusega automaatne vedelik
    Siduripärsisüsteem ̶PneumaatilinePneumaatilinePneumaatiline
    Matriitsiala ohutussüsteem ̶MehhaanilineMehhaanilineMehhaaniline
    Vibratsioonipadjad ̶StandardStandardStandard
    Kiirusohjeüksus ̶StandardStandardStandard
    Täiendav plaat ̶ValikulineValikulineValikuline

    Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!