fbpx

Lehtmetalli laserlõikus

​​Durma lehtmetalli laserlõikus

Fiiberlasertehnoloogia on efektiivseim lahendus lehtmetalli lõikamiseks. Durma laserid on maailma ühed tuntumad. Ettevõtte mudelivalik on lai koos erinevate lisavõimalustega. Fiiberlaserid on palju kiiremad ja energiasäästlikumad kui CO2 laserid. Rack & Pinion lineaarmootori liikumistehnoloogia võimaldab saavutada 3G kiirenduse. Seadmetele saab lisada täisautomatiseeritud lehtede laadimise ja ladustamise mehhanismi. Automatiseerimine muudab töö väga kiireks ja kuluefektiivseks. Fiiberlaseritega saab lõigata alumiiniumi, vaske, messingit ja terast. Durma kõik fiiberlaserid on ehitatud ja disainitud nii, et neid oleks võimalik paigutada ka üsna väikesesse ruumi. Fiiberlaseri kompaktsus on võimalik tänu üliheale jahutus- ja filtritehnoloogiale.

DURMA fiiberlaserite eelised 

  • Suurepärased tulemused mitmesuguste materjalide lõikamisel
  • Täpsed lõiked paksu ja õhukese materjaliga
  • Madalad investeerimis- ja tegevuskulud
  • Kaasaegne ja kompaktne disain
  • Madal energiakulu
  • Globaalselt tunnustatud kvaliteetsed komponendid
  • Korralik töökindlus
  • Kõrgem tulumarginaal

Durma on maailma juhtiv masinate tootja ja ühtlasi ka metallitöötlemismasinate maailmaturu liider. Durma tootevalik katab kõik olulisemad metallitöötlemisvaldkonnad: painutamine, lõikamine, stantsimine ja profiilmaterjalide töötlemine.

Durma ekspordib oma tooteid 82 riiki kogu maailmas. Ettevõtte tehase ruumide pindala katab 150 000 ruutmeetrit ja firmas on tööl üle 1000 töötaja. Durmas töötatakse järjekindlalt kõige kõrgemate metallitöötlemisseadmete standardite saavutamise nimel.

Vaata pakutavaid lehtmetalli laserlõikureid lähemalt ning küsi kindlasti küsimuste korralt meilt lisa! Soovime leida teie ettevõttele parima võimaliku seadme. 

Üldkontaktid

Nordcity Center OÜ, Tähnase tee 2/5, Peetri 75312, Harjumaa, Eesti

Müük:(+372) 56 999 079Hooldus:(+372) 657 9682Raamatupidamine:(+372) 683 6414

E-mail: info@nordcity.ee

Asukoht

Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!