(

Vesilõikus seade CMS Tecnocut Waterspeedy S

CMS Tecnocut Waterspeedy S, komplektsed vesilõikussüsteemid

Kiire ja mitmekülgne vesilõikusrobot, välja töötatud kõikvõimalike painduvate materjalide jaoks nagu plastid, kummid, vahtplastid, komposiidid, kihtmaterjalid, tööstuslikud tihendid ning tehnilised materjalid. Masina kiirus, mitme lõikepea kasutamise võimalus ja automaatne kaubaaluste vahetussüsteem pakub kõrget tootlikkust konventsionaalsete lahendustega võrreldes väga konkurentsivõimeliste kulude eest.

Tecnocut Waterspeedy S on süsteem, mis sobib painduvate materjalide jaoks nagu plastid, kummid, vahtplastid, komposiidid, mitmekihilised materjalid, tihendid ning tehnilised materjalid. Selle ülikõrge dünaamika ühes mitme lõikepeaga töötamise võimaluse ja automaatse kaubaaluste vahetussüsteemiga tagab suurepärase tootlikkuse ning konkurentsivõimelised kulud konventsionaalsete lahendustega võrreldes. Tecnocut Waterspeedy S on klientide vajaduste rahuldamiseks hoolikalt läbi mõeldud ja vastab kõrgeimatele ohutusstandarditele.

LIIKUMINE – Ülitäpsed ja tõhusad kaldhammaslattmehhanismid.
TÖÖLAUD – Roostevabast terasest kärgvõrk plastmaterjalide lõikamiseks. Valikuliselt: roostevabast terasest võrguga konveier rullmaterjalide lõikamiseks.
TURVAKABIIN – Heliisolatsiooniga kinnine kabiin lõikeala kaitseks, mis hoiab ära igasuguse kokkupuute liikuvate mehhaaniliste osadega ja peab kinni vee ning tolmu.

MITU PEAD – Täiendavad puhta veejoaga lõikuspead, vankrid 3 või 5 pea ja kauguse automaatse reguleerimisega kõrge jõudluse saavutamiseks lõikeprotsessi käigus. Peade vahemaad juhitakse arvjuhtimise teel. Valikuliselt: topeltkelk kõrgeima tootlikkuse jaoks.
AURUIMU – Imisüsteem auruväljalaske jaoks HEPA 99,997% absoluutfiltriga, paikneb masina küljel.
HEITVEE FILTREERIMISSÜSTEEM – Automaatne süsteem juhib jäägid masina tagaküljele, kus paberfiltriga kogumispaak heitvee puhastab.
AUTOMAATNE PAAGIPUHASTUSSÜSTEEM – Düüsikomplekt paagis uhub lõikejäägid välisesse heitvee filtreerimissüsteemi.

TECNOCUT WATERSPEEDY S 1630: Tehnilised andmed
X telg3000 mm
Y telg1600 mm
Z telg200 mm
Töölaud1630 x 3080 mm
Üldmõõtmed10150 x 4910 x 2800 mm
Tugipinna maks. kandevõime: 150 kg/m2
Maks. kiirus: 2755,9 tolli/min.
PC paneel 21” LCD kuvariga, klaviatuur, hiir ja käsijuhtseadis
Väline port USB-mälupulga jaoks
Ühendus arvutivõrguga: RJ45 10/100 Mb liitmik