(

H-raamiga press Hidroliksan HCFP seeria

Hidroliksan HCFP H-RAAMIGA PRESSID

Kuni 1000-tonnise töövõimega Hidroliksan H-raamiga pressid on standardses mõõdus ja valmistatakse kliendi vajadustele vastavalt. H-tüüpi presse saab kasutada painutamiseks, kujundamiseks, augulöömiseks, lõikamiseks ja sirgestamiseks, olenevalt kasutatavast vormist. Vajadusel soovitame kasutada vormi paigaldamiseks vormilaadesüsteemi või muid vormipaigalduslahendusi. Täppistöödeldud raam ja laud võimaldavad valmistada väga täpseid tooteid.





    • Kroomitud silinder
    • Keevitatud terasraam
    • HMI puuteekraaniga juhtpaneel
    • Kaitsekate ja valguspiire
    • Kahe käega nuppjuhtimine
    • Reguleeritav rõhk
    • HMI puuteekraaniga juhtpaneel
    • Reguleeritav käik
    • HMI puuteekraaniga juhtpaneel
    • Õlirõhumõõtur
    • Õhkjahutus
    • T-profiiliga laud
    • Kasutusjuhend
    • Ejektorsilinder
    • Muudetav kiirus
    • Tööriista laadeseadis

     

    HCFP H-RAAMIGA LIHTTOIMEPRESSID
    Tehnilised omadusedHCFP 100HCFP 200HCFP 300HCFP 400HCFP 500
    Töövõime (tonni)100200300400500
    Laua suurus800 x 1000800 x 10001000 x 12001200 x 14001200 x 1500
    Käik (mm)10001000100010001000
    Maksimaalne vahemik (mm)10001000100010001000
    Mootori võimsus (kW)2222223030
    Pump (l)484887116116
    Allaliikumiskiirus (mm/s)100100100100100
    Tagastuskiirus (mm/s)140140140140140
    Töökiirus (mm/s)15810108
    Padi (valikvarustus)4065130150200
    Padja tagastuskiirus30-5030-5030-5030-5030-50
    Käik (mm)300300300300300
    Pikkus (mm)22002200240026002600
    Laius (mm)21002100230025002500
    Kõrgus (mm)42004200450047004900
    Kaal (kg)800010000150002000023000