(

Painutuspink Durma hüdrauliline PBF-sari

Durma PBF-SARJA PAINUTUSPINK

PBF-sari teenib teie ettevõtet ja tõstab teie tootmisstandardeid. Töötasime välja suurepärase masina klientide jaoks, kes ei vaja kõrget käiku ja tööd kolmes vahetuses.
PBF-sari tugineb DURMAZLARi teadus- ja arenduskeskuse inseneride oskustele. Hüdrauliline painutusmasin tugevdab teie äritegevust uuenduslike lahendustega. Oleme teile toeks madalate investeeringukulude, tõhusa ja täpse töö ning minimaalsete hoolduskulude kaudu. DURMA on teie partner, kui vajate mitmekülgseid lahendusi.

 





Kõrge tundlikkus.
Pingetustatud terasest konstruktsioon, pikaealine monoplokkraam.
DURMA väljatöötatud ja autoriõigusega kaitstud juhtsüsteem.
Kuulkruviülekande ja lineaarjuhikuga integreeritud ideaalne sadulasüsteem.
Vastupidavad, pika tööeaga ja tundlikku painutamist võimaldavad erikarastusega ülemised tööriistad.
Sobib segmenteeritud tööriistade korral, erilise konstruktsiooniga ja kiire tööriistahoidikusüsteem.
Tundlikud lahendused pika ja sügava painutuse korral.
Täpsed lineaarskaalad.
Keskkonnasõbralikud, tõhusad ja ideaalsed painutuskombinatsioonid.

Y1, Y2, X – 3 telge
Juhtüksus – DT 10 puuteekraan, 2D graafika (kaugjuhtimine)
Sadul: mootor, lineaarjuhik, kuulkruvi
Euroopa klammerdussüsteem
Euroopa klammerdussüsteem, ülemine tööriist
Euroopa stiilis alumise tööriista hoidik
Tugikonsoolid T-profiiliga
Külgmised kaitsekatted (mitte CE)
Elektrilised komponendid üleilmselt tuntud tootjatelt

D-Bend vallastarkvara (3D importija)
CE manuaalse F. AKAS II M FPSC-B-C-ga (ohutus-PLC-ga)
Alumine tööriist DURMA Multi V
Euroopa stiilis alumine tööriist
Kiirvabastusklambrid
Manuaalne bombeerimine
Täiendavad sõrmekaitsed
Täiendavad tugikonsoolid T-profiiliga
Õlijahutus
Eripakend kaugvedudeks

PBF-sarja tehnilised andmed PBF 2560PBF 30120PBF 30200
PainutusjõudTonni60120200
PainutuspikkusmmA255030503050
Postide vahemaammB215025502550
KäikmmC160180210
Maksimaalne vahemikmmD350375445
Suudme sügavusmmE250250250
Y-telgede kiirliikumiskiirusmm/sek120100100
Y-telgede töökiirusmm/sek997
Y-telgede tagastuskiirusmm/sek707773
Laua kõrgusmmF813878858
Laua laiusmmG104104104
X-telje töökiirusmm/sek250250250
X-telje liikuminemm500500500
Mootori võimsuskW5,51115
PikkusmmL325037503750
LaiusmmW120012301390
KõrgusmmH235024002500
Kaal ligikaudne.kg425059008160