(

Painutuspink Durma hüdrauliline PBF-sari

Durma PBF-SARJA PAINUTUSPINK

PBF-sari teenib teie ettevõtet ja tõstab teie tootmisstandardeid. Töötasime välja suurepärase masina klientide jaoks, kes ei vaja kõrget käiku ja tööd kolmes vahetuses.
PBF-sari tugineb DURMAZLARi teadus- ja arenduskeskuse inseneride oskustele. Hüdrauliline painutusmasin tugevdab teie äritegevust uuenduslike lahendustega. Oleme teile toeks madalate investeeringukulude, tõhusa ja täpse töö ning minimaalsete hoolduskulude kaudu. DURMA on teie partner, kui vajate mitmekülgseid lahendusi.

 





    Kõrge tundlikkus.
    Pingetustatud terasest konstruktsioon, pikaealine monoplokkraam.
    DURMA väljatöötatud ja autoriõigusega kaitstud juhtsüsteem.
    Kuulkruviülekande ja lineaarjuhikuga integreeritud ideaalne sadulasüsteem.
    Vastupidavad, pika tööeaga ja tundlikku painutamist võimaldavad erikarastusega ülemised tööriistad.
    Sobib segmenteeritud tööriistade korral, erilise konstruktsiooniga ja kiire tööriistahoidikusüsteem.
    Tundlikud lahendused pika ja sügava painutuse korral.
    Täpsed lineaarskaalad.
    Keskkonnasõbralikud, tõhusad ja ideaalsed painutuskombinatsioonid.

    Y1, Y2, X – 3 telge
    Juhtüksus – DT 10 puuteekraan, 2D graafika (kaugjuhtimine)
    Sadul: mootor, lineaarjuhik, kuulkruvi
    Euroopa klammerdussüsteem
    Euroopa klammerdussüsteem, ülemine tööriist
    Euroopa stiilis alumise tööriista hoidik
    Tugikonsoolid T-profiiliga
    Külgmised kaitsekatted (mitte CE)
    Elektrilised komponendid üleilmselt tuntud tootjatelt

    D-Bend vallastarkvara (3D importija)
    CE manuaalse F. AKAS II M FPSC-B-C-ga (ohutus-PLC-ga)
    Alumine tööriist DURMA Multi V
    Euroopa stiilis alumine tööriist
    Kiirvabastusklambrid
    Manuaalne bombeerimine
    Täiendavad sõrmekaitsed
    Täiendavad tugikonsoolid T-profiiliga
    Õlijahutus
    Eripakend kaugvedudeks

    PBF-sarja tehnilised andmed PBF 2560PBF 30120PBF 30200
    PainutusjõudTonni60120200
    PainutuspikkusmmA255030503050
    Postide vahemaammB215025502550
    KäikmmC160180210
    Maksimaalne vahemikmmD350375445
    Suudme sügavusmmE250250250
    Y-telgede kiirliikumiskiirusmm/sek120100100
    Y-telgede töökiirusmm/sek997
    Y-telgede tagastuskiirusmm/sek707773
    Laua kõrgusmmF813878858
    Laua laiusmmG104104104
    X-telje töökiirusmm/sek250250250
    X-telje liikuminemm500500500
    Mootori võimsuskW5,51115
    PikkusmmL325037503750
    LaiusmmW120012301390
    KõrgusmmH235024002500
    Kaal ligikaudne.kg425059008160