(

Hüdraulilised töökojapressid Hidroliksan HBP seeria

Hüdraulilised töökojapressid Hidroliksan HBP





  • Kroomitud silinder
  • Keevitatud terasraam
  • Õlirõhumõõtur
  • Rõhuregulaator
  • Manuaalne sadul
  • Kasutusjuhend
  • 1-aastane garantii
  • NC ohje
  • Muudetavad töökiirused

 

Hüdraulilised töökojapressid
Tehnilised omadusedHPB 100HPB 150HPB200HPB 250HPB 300
Töövõime (tonni)100150200250300
Painutuspikkus10001200200020002000
Käik (mm)400400400400400
Maksimaalne vahemik (mm)400400400400400
Mootori võimsus (kW)45,05,5811
Pump (l)1111313952
Allaliikumiskiirus (mm/s)56101010
Tagastuskiirus (mm/s)79181818
Töökiirus33655
Pikkus19002000290029002900
Laius11001100130013001300
Kõrgus25002600275027502750
Kaal (kg)20002500400045006000