(

Laserlõikus ja fiiberlasertehnoloogia

Durma on maailma juhtiv masinate tootja ja ühtlasi ka  metallitöötlemismasinate maailmaturu liider. Durma tootevalik katab kõik olulisemad metallitöötlemisvaldkonnad: painutamine, lõikamine, stanstimine ja profiilmaterjalide töötlemine.

Durma ekspordib oma tooteid 82 riiki kogu maailmas. Durma tehase ruumide pindala on 150 000 ruutmeetrit ja tööl on üle 1000 töötaja. Järjekindlalt töötatakse selle nimel, et tagada kõige kõrgemad metallitöötlemisseadmete standardid.

Laserlõikus ja fiiberlasertehnoloogia

Fiiberlasertehnoloogia on efektiivseim lahendus lehtmetalli lõikamiseks. Durma laserid on maailma ühed tuntuimad.  Mudelivalik on lai koos erinevate lisavõimalustega. Durma fiiberlaserid on palju kiiremad ja energiasäästvamad kui CO2 laserid. Rack & Pinion lineaarmootori liikumistehnoloogia võimaldab saavutada 3G kiirenduse. Võimalik on komplekteerida seadmele täisautomatiseeritud lehtede laadimise ja ladustamise mehhanism. See muudab töö väga kiireks ja kuluefektiivseks. Fiiberlaseritega saab lõigata alumiiniumi, vaske, messingit, lisaks terasele. Durma kõik fiiberlaserid on ehitatud ja disainitud nii, et seda oleks võimalik paigutada ka üsna väikesesse ruumi. Seda ka tänu üliheale jahutus- ja filtritehnoloogiale.

DURMA fiibelaserid
Suurepärased tulemused mitmesuguste materjalide lõikamisel
Täpsed lõiked paksu ja õhukese materjaliga
Madalad investeerimis- ja tegevuskulud
Kaasaegne ja kompaktne disain
Madal energiakulu
Globaalselt tunnustatud kvaliteetsed komponendid
Hea töökindlus
Kõrge kasumimarginaal

Üldkontaktid

Nordcity Center OÜ, Tähnase tee 2/5, Peetri 75312, Harjumaa, Eesti

Müük:(+372) 56 999 079Hooldus:(+372) 657 9682Raamatupidamine:(+372) 683 6414

E-mail: info@nordcity.ee

Asukoht