fbpx

Poolautomaatne kahe sambaga lintsaag H 700

IMET KS 700 poolautomaatne kahe sambaga lintsaag

Poolautomaatne kahe sambaga lintsaag ainult sirgeks saagimiseks, hüdrauliline käitus. Mõeldud ja projekteeritud peamiselt profiilide, torude, talade ning lattide saagimiseks.
Uue kujundusega keevitatud teraskaar ja jämedad profiilid tagavad vibratsiooni ning müra täieliku puudumise.
Saeraami liikumine lineaarjuhikul kuulkruvidega.
Tavapärasel kasutamisel võimaldab täisnurga all saeraam saeteral profiili põhja vabalt ja hõlpsalt läbi lõigata, vibratsiooni, kinnijäämise või saagimiskiiruse languseta.
Seadistatavad lindijuhikud kõvametallpatjade ja suunalaagritega. Mobiilset lindijuhikut hoitakse automaatselt saagimisalale võimalikult lähedal. Elektrooniline inverter tera kiiruse muutmiseks. Juhtkonsooli saab liigutada käepärasesse ja turvalisse asendisse, võimsuse ning kiiruse reguleerimise võimalus.
„Puhas saagimine“ tänu standardvarustuses jahutussüsteemile minimaalse määrimisega pikkade torude ja profiilide saagimiseks jahutusvedeliku leketeta.
Lõikevõime 90° juures: ümartoorikud 520 mm, kanttoorikud 450 mm. Ristküliktoorikud 680 x 400.





   

  Mobiilne terajuhik

  Meie saagimismasinatel hoitakse mobiilset terajuhikut automaatselt saagimispunktiga kokkupuutes.

  Mobiilne konsool

  Imeti saagide standardvarustusse kuulub mobiilne konsool mugavaks positsioonimiseks kooskõlas sooritatava tööga.

   

  Rull-lauad KS

  Vabade rullidega rull-lauad, kasutamiseks nii laadimis- kui ka väljastamispoolel, elekterkeevitatud teraskonstruktsioon, 1,5-meetrised elemendid, tugipadjad ning jalam. Varustatud fikseerimiseks aluspinna külge ja kõrguse reguleerimise võimalusega.

  Rull-lauad RTL

  Rull-lauad vabade rullidega kasutamiseks väljastuspoolel, käsitsi liigutamine, pikkuspiirik ja mõõdu lugemine vedelkristallnäidiku kaudu, pikkuspiirik libiseb kuulkruvijuhikul, saadaval teostustes alates 3 meetrist.

  Rull-lauad RTP

  Laadimis-väljastuslauad pikkuspiiriku mootorkäitusega, 10 erineva pikkuse programmeerimise võimalus PLC kaudu. Käituseks kasutatakse hammasrihma ja reduktormootorit kuulkruvijuhikutel. Pikkuse piiramine pneumosilindri vahendusel. Asendi lugemiseks kasutatakse asendiandurit ja hammaslatti. Saadaval 3 m teostustes. 50 mm automaatne tagastus saetud tooriku väljastamise lihtsustamiseks, naasmine asendisse juhtpuldi nupu abil.

  Rull-lauad mootoriga rullidega RTR

  Rull-lauad mootoriga rullidega, kasutamiseks nii laadimis- kui ka väljastuspoolel, käitus väikerataste, keti ja inverteri poolt ohjatava elektrimootoriga; rull-laudu juhitakse mobiilse surunupupuldi abil, mis võimaldab kiiruse reguleerimist, suuna muutmist, hädaseiskamist, laudade samaaegset või ükshaaval talitlust. Varustatav meetrilatiga, käsitsi positsioonimine digitaalse näiduga või mootoriga versioon. Mootoriga versioon võimaldab kuni 10 erineva pikkuse salvestamist PLC kaudu. Asendiandur materjali liikumise aeglustamiseks ja lõikepikkuste täpsuse tagamiseks. Talitlus: laadimis-väljastuslaudade edastuskiiruse valimise järel liigutab operaator nuppude abil materjali, mis pikkuspiiriku läheduses aeglustub automaatselt seadistatud mõõduni.

   

  Püstrullid RTSKS

  Kui teie saag on varustatud kimbusaagimisseadisega, soovitame tellida püsthoiderullid saetava materjali jaoks.

  H 700
  Nurksaagimise vahemik°90
  Lõikevõime 90° juures: ümar / kant / ristkülikmm.520 / 450 / 680 x 400
  Lõikevõime 90° juures: ristkülik kimpude saagimiselmm.500 x 400
  Tera mõõdudmm.5870 x 34 x 1.1
  Tera kalle°10
  Teramootori võimsusKW3
  Tera kiirusm/min.15÷100
  Hüdroüksuse mootorKW0.75
  Hüdroüksuse paagi mahtl20
  Jahutusvedeliku paagi mahtl3
  Mõõtmed (L x P x K)mm.1100 x 3300 x 2500
  Töölaua kõrgusmm.900
  KaalKg1900
  Talitluse tüüppoolautomaatne hüdrauliline
  Saetavad materjalidteras / malm / ülitugevad terased / sulamid

  Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!