fbpx

Toru- ja karpprofiililõikur HGG MPC 450/500-1200

HGG toru- ja karpprofiililõikur MPC 450/500- 1200

Kolm masinat ühes

MPC 450 torude ja nelikanttorude lõikemasin on ülimalt täpne ning mitmekülgne. Sellega saab lõigata erinevaid profiile: torusid, latte, karpprofiile. Kolme masina võimekused on komplekteeritud ühte masinasse.

  Ühtlased keevitusdetailid

  MPC tarkvara aitab sobitus- ja keevitustööde mahu minimaalsena hoida. Sujuvate üleminekute saavutamiseks pindade vahel kasutatakse ainulaadseid algoritme. Näiteks ekstrapoleeritakse üleminek karpprofiili nelja pinna vahel selleks, et keeviste üleminekud oleksid sujuvad.

  Ideaalne sobituspikkus

  MPC 450 torude ja nelikanttorude lõikemasin kombineerib mõõtmis- ning kõrvalekallete kompenseerimistehnoloogiaid, tagades suurepärase sobituspikkuse. Tegu on kriitilise teguriga karpprofiilide 3D-kujundamisel jalaste, arhitektuuriliste konstruktsioonide, maismaa-naftaplatvormide ja lõbustusparkide atraktsioonide korral.

  Kiire ümberlülitus torude ja karpprofiilide lõikamise vahel

  MPC torude ja nelikanttorude lõikamismasina saab vähem kui 20 minutiga ümber seadistada torulõikemasina konfiguratsioonilt karpprofiilide lõikamiseks kohandatud konfiguratsioonile, ning vastupidi.

  Mis teeb tootmises kõige rohkem muret? On selleks teostuse keerukus, tootmisvoo juhtimine, materjalide käsitsemine ja raiskamine, käidukulude kontrolli all hoidmine või oskuslike keevitajate puudus? Kuidas saaksid tootjad tulla toime üha rangemate nõuetega, mida keeviskonstruktsioonidele kehtestatakse, sealhulgas õigusaktidega?

  Teraskonstruktsioon

  Materjalitüübid ja mahud erinevad projektide lõikes oluliselt. Töökojas jõude seisvate masinate asemel on lahenduseks üks universaalne plasmalõikemasin, mis lõikab nii torusid kui ka karpprofiile. Traditsioonilisi lõikemeetodeid kasutades saab päevas lõigata vaid 10-20 tonni terast, samas kui MPC torude ja karpprofiilide lõikemasin lubab päevas lõigata üle 40 tonni terast.
  Tööstuslikud kasutusotstarbed: torude ja karpprofiilide plasmalõikus staadionide, sildade, lõbustusparkide, näitusekeskuste, lennujaamarajatiste, kaubanduskeskuste, kraanade, sõrestike korral.

  Protsess

  MPC torude ja nelikanttorude lõikemasin automatiseerib ning lihtsustab keevituskabiinide ülalpidamise viisi. Samuti on masin abiks piisava hulga mõõtulõigatud materjalide alalhoidmisel, vältides meisterkeevitajate aja raiskamist sobitamisele. MPC plasmalõikemasinat torude ja karpprofiilide jaoks kasutades valmib tüüpiline 82 faasitud avaga kollektor, millele tavaliselt kulub 26 tunni ringis, kõigest 2 tunniga.
  Tööstuslikud kasutusotstarbed: torude ja karpprofiilide lõikamine jalaste, raamide, poolide, magistraalide, torujuhtmete, kollektorite, erilahenduste, katelde, otsakute korral.

  Naftapuurtornid

  Käsitöö asendamine torude ja karpprofiilide automatiseeritud lõikusega muutub üha populaarsemaks karmide tähtaegadega projektide korral naftapuurtornidel. MPC torude ja karpprofiilide lõikemasina abil saadi 95 torust koosnev helikopterite maandumisplatvorm, mille tootmisele tavaliselt kulub 240 tunni ringis, valmis vähem kui 40 tunniga.
  Tööstuslikud kasutusotstarbed: torude ja karpprofiilide lõikus naftapuurtornide sõrestike, helikopterite maandumisplatvormide, tugikonstruktsioonide, toruestakaadide, veealuste kollektorite kaitseraamide, paadikaide korral.

  Maismaa-naftaplatvormid

  Komplektse naftapuurtorni valmistamiseks peavad keskmiselt 8 keevitajat töötama 6 päeva 10 tundi päevas. MPC torude ja nelikanttorude lõikemasina kasutamisel saab üks masinaoperaator edukalt asendada kõigi kaheksa keevitaja tööpanuse. Tänu sellele saavad väljaõppinud keevitajad keskenduda sellele, mida nad kõige paremini oskavad: sobitamisele ja keevitamisele.
  Tööstuslikud kasutusotstarbed: torude ja karpprofiilide lõikus naftapuurtornide, sõrestike, tugistruktuuride, toruestakaadide, jalaste korral.

  MPC 450 | 50048 mm–510 mm (2″ – 20″)60 x 60 mm – 450 x 450 mm (2 x 2” – 18 x 18”)Tellimisel8 t
  MPC 450 | 60048 mm–610 mm (2″ – 24″)
  MPC 450 | 80048 mm –815 mm (2″ – 32″)
  MPC 450 | 100048 mm–1020 mm (2″ – 40″)12 t
  MPC 450 | 120048 mm–1225 mm (2″ – 48″)

  Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!