fbpx

Arvjuhtimisega toru- ja mahutilõikur HGG SPC 1500-3000 VHC

HGG arvjuhtimisega toru- ja mahutilõikur SPC 1500-3000 VHC

SPC torude ja mahutiotsade lõikemasin lahendab survemahutite tootjate mured seoses liigse ajakuluga märgistamisele. SPC-VHC hoiab kokku tootjate aega märgistamise, lõikamise, sobitamise ja keevitamisega seoses.

Mahutite tootmine on tööjõumahukas ja oskuslikke töötajaid on vähe. Sellepärast automatiseerib HGG mahutite tootmise põhielemendid, integreerides töö ettevalmistamise, märgistamise, lõikamise ja faasimise ühe masina, SPC VHC, koosseisu – tegu on mahutite profiiltöötlusmasinaga nii mahutiotsade kui ka -kestade faaslõikamiseks. SPC VHC kujutab endast ideaalset lahendust mahutite otsade, kestade, otsakute, tugevduspatjade ja kallakuavade lõikamiseks keevisõmbluse jaoks vajaliku faasimisega ning ühtainsat masinat kasutades.

  Mahutiotsade lõikamine

  SPC torude ja mahutiotsade lõikemasin lahendab survemahutite tootjate mured seoses liigse ajakuluga märgistamisele. SPC-VHC hoiab kokku tootjate aega märgistamise, lõikamise, sobitamise ja keevitamisega seoses.

  PerfectFitTM

  Avad peavad ühendusosa või otsaku sobivuse tagamiseks laitmatult ümarad ja täpsed olema. Selle masinaga lõigatud avade servapilu ja pidev keevitussoon kindlustavad osa vahetu sobivuse.

  Märgistamisest vabaks

  Kõigi väljalõigete märgistamisele kulub väga palju aega, sageli ei toimu märgistamine ohututes töötingimustes. Etalonpunkti algväärtustamise järel mahutil võimaldab markeerimis-/lõikeriista täpne positsioonimine operaatoril masina tööd juhtida ja kontrolli all hoida.

  Töötleva tööstuse ees tänapäeval seisvad väljakutsed on enamasti seotud üha rangemaks muutuvate keevitusalaste õigusaktidega, vajadusega materjali kiire ja lihtsa jälgitavuse järele ning kõrgetasemeliste keevitajate puudusega.
  Kokkupandavad mahutid ja torustiku osad tuleb kokku panna ranges kooskõlas tootja nõuetega. Mahutiotsade lõikeprotsessi automatiseerimine ja nutikate keevitustehnikate rakendamine valmistab materjalid ette kiireks ja lihtsaks sobitamiseks ning keevitamiseks.
  Samuti vähendab mahutiotsade lõikeprotsessi automatiseerimine oluliselt keevise mahtu, mis omakorda vähendab tööjõukulusid objektil koguni 30% võrra.

  Mahutiotsad

  Avade markeerimisele ja lõikamise sooritamisele, sobitamisele ning keevitamisele kulub meeletult aega. Avad peavad laitmatult ümarad ja täpsed olema. Paksemate seinte korral võivad kõrvalekalded lõikamise käigus oluliselt mõjutada keevitusmahtu. HGG torude ja mahutite lõikemasin automatiseerib tööd ning lihtsustab keevitajate keskendumist sellele, mida nad kõige paremini oskavad, vältides aja raiskamist lihvimisele ja sobitamisele.
  Lisaks paigaldamisvõimalusele autonoomse mahutiotsade lõikemasinana saab torude ja mahutiotsade lõikemasinat SPC 3000 VHC integreerida SPC toodanguga, võimaldades masinal ühe mahutiotsa lõikeriistaga sooritada tööd mõlemal mahuti otsal. See muudab mahutiotsade lõikemasina SPC-VHC veelgi universaalsemaks ja tasuvamaks.
  Tööstuslikud kasutusotstarbed: torude ja mahutite lõikemasin kasutamiseks survemahutite, mahutite otsade, kestade, kumerate otsade, kumerate põhjade, otsakute, katelde, soojusvahetite korral.

   SPC 1500 VHC1525 mm (60”)30t6–12 m (20’–40’)
   SPC 2000 VHC2035 mm (80”)
   SPC 2500 VHC2500 mm (98”)
   SPC 3000 VHC3000 mm (118″)60t

  Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!