fbpx

Arvjuhtimisega CNC torulõikur HGG SPC 1500-3000

HGG arvjuhtimisega torulõikur SPD 1500-3000

SPC 1500-3000 PT on toekas masin, mis on mõeldud tulema toime suurte toruläbimõõtude ja raskete koormustega. Kõik masina komponendid on välja töötatud äärmuslike tolerantside tagamiseks lõikamise käigus.

Kokkuhoid sobitamisel ja keevitamisel

Väljaõppinud keevitajate aega ei tasu raisata ettevalmistustele, käsitsi lõikamistele ja lihvimistele. Häid keevitajaid on raske leida; tegu on potentsiaalse pudelikaelaga teie tootmisprotsessis. Nende tööde automatiseerimine SPC abil võimaldab keevitajatel tegeleda sellega, mida nad kõige paremini oskavad: keevitamisega.

Märgistamisest vabaks

Kõigi väljalõigete märgistamisele kulub väga palju aega, sageli pole see ohutu. Nulletalonpunkti algväärtustamise järel konstruktsioonil võimaldab SPC markeerimis-/lõikeriista täpne ja kiire positsioonimine operaatoril masina tööd sujuvalt juhtida.

Täpsus paksude seinte korral

Lõikamise käigus esinevad kõrvalekalded avaldavad mõju keevitusmahule, iseäranis paksuseinaliste torude korral. See langetab tootlikkust ja suurendab kulusid sobitamisele ning keevitamisele. SPC 3000 patenteeritud automaatfookusega robot on mõeldud täpse positsioonimise ja liigutuste sooritamiseks.

  Torude gaaslõikuse kasutusotstarbed

  Mis teile tootmisprotsessis kõige rohkem muret teeb? On selleks teostuse keerukus, tootmisvoo vilets juhtimine, materjalide ebaefektiivne käsitsemine, millega kaasnevad liigsed kaod, käidukulude kontrolli alt väljumine või oskuslike keevitajate puudus? Kuidas tulla toime üha rangemate nõuete ja reeglitega, mida keeviskonstruktsioonidele kehtestatakse?

  Naftapuurtornid

  Käsitöö asendamine torude automatiseeritud gaaslõikusega muutub üha populaarsemaks karmide tähtaegadega projektide korral naftapuurtornidel. Torulõikemasin SPC 1500-3000 CNC sobib väga hästi paksuseinaliste torude tootmiseks, mille korral täpsus on ülima tähtsusega ja keevise maht tuleb hoida absoluutse miinimumi peal. Üha sagedamini lahendatakse karmide tähtaegadega seotud väljakutsed avamererajatistel torude gaaslõikeprotsesside automatiseerimise teel. Automatiseeritud lahenduste rakendamise teel on lihtne tootmisprotsessi kontrolli all hoida ja sobitamisel ning keevitamisel aega säästa. SPC 1500-3000 CNC aitab tootjatel tulla toime üha rangemate nõuete ja reeglitega, mida keeviskonstruktsioonidele kehtestatakse. Tööstuslikud kasutusotstarbed: torude gaaslõikus naftapuurtornide sõrestike, sõrestikujalgade, tugede, sõlmede, avameretuulikute konstruktsioonide korral.

  Survemahutid

  Avade markeerimisele, lõikamise sooritamisele, sobitamisele ja osade kokkukeevitamisele kulub meeletult aega. Paksuseinaliste torude lõikamisel peavad avad olema laitmatult ümarad ja lõiked ülimalt täpsed, sest iga kõrvalekalle lõikamisel võib oluliselt suurendada keevitusmahtu. Arvjuhtimisega torulõikemasina SPC 1500-3000 kasutamisel väheneb torude (gaas)lõikamiseks kuluv aeg tüüpilise mahutikesta korral koos otsakute sissekeevitamisega 8-10-lt tunnilt vaid 1 tunnile. Kokkupandavad mahutid ja torusüsteemid tuleb kokku panna ranges kooskõlas tootja nõuetega. Lõikeprotsessi automatiseerimine ja nutikate keevitustehnikate rakendamine valmistab materjalid ette kiireks ja lihtsaks sobitamiseks ning keevitamiseks. Samuti vähendab automatiseeritud lõikeprotsess oluliselt keevise mahtu. Selle tulemusena vähenevad kulud tööjõule objektil 30% võrra! Tööstuslikud kasutusotstarbed: torude gaaslõikus survemahutite, otsakute, katelde, soojusvahetite korral.

   

   

   

   SPC 1500 PT75 – 1525 mm (3″– 60″)18 / 30t6 / 12 m (20’ – 40’)
   SPC 2000 PT100 – 2035 mm (4″– 80″)
   SPC 2500 PT200 – 2500 mm (8″– 98″)
   SPC 3000 PT200 – 3000 mm (8″– 118″)30 / 40 / 50 / 60t

  Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!