(

Arvjuhtimisega CNC torulõikeliin RBPC 660-2000

HGG arvjuhtimisega torulõikeliin; rullalus-tüüpi RBPC 660–2000

Torude gaaslõikamine; torude ohje

RBPC 660–2000 on kõrge tootlikkusega arvjuhtimisega torulõikeliin rullalusega. Selle koosseisu kuuluvad rattakomplektid ja põleti/materjali vahemaa andurid, mis jälgivad toru käitumist pöörlemise käigus.

Pidev materjalivoog

Materjali laadimise järel etteande puhverlauale söödetakse materjal ükshaaval lõikealale, valmis osad suunatakse väljastuse puhverlauale edasiseks töötluseks.

PerfectFitTM

Torude gaaslõikust on raske sooritada torudel, mis kalduvad olema ovaalsed, sageli keevisõmblustega. RBPC kasutab tandemrattaid, mis tasalülitavad suurema osa ebakorrapärasustest, andes tulemuseks ideaalse sobivuse, mis omakorda kärbib järsult sobitus- ja keevituskulusid.

Ideaalsed lõikevormid

Ainulaadsed tarkvararutiinid võimaldavad kompenseerida pöörleva toru kulgliikumist. Tulemuseks on lõike algus- ja lõpp-punkti täpne kokkusobivus.

  Mis teile tootmisprotsessis kõige rohkem muret teeb? On selleks teostuse keerukus, tootmisvoo vilets juhtimine, materjalide ebaefektiivne käsitsemine, millega kaasnevad liigsed kaod, käidukulude kontrolli alt väljumine või oskuslike keevitajate puudus?
  Kuidas tulla toime üha rangemate nõuete ja reeglitega, mida keeviskonstruktsioonidele kehtestatakse?

  Protsessitorustik

  Mõõtulõigatud, faasitud torude tootmiseks on tarvis pidevat materjalivoogu. See on üks RPBC torude gaaslõikemasina tugevustest. RBPC arvjuhtimisega torulõikeliini rullalusega kasutades valmis tüüpiline 82 faasitud avaga kollektor, millele tavaliselt kulub 26 tunni ringis, kõigest 2 tunniga. Kokkupandavad mahutid ja torusüsteemid tuleb kokku panna ranges kooskõlas tootja nõuetega. Gaaslõikeprotsessi automatiseerimine ja nutikate keevitustehnikate rakendamine valmistab materjalid ette kiireks ja lihtsaks sobitamiseks ning keevitamiseks. Samuti vähendab lõikeprotsessi automatiseerimine oluliselt keevise mahtu. Selle tulemusena vähenevad kulud tööjõule objektil 30% võrra!
  Tööstuslikud kasutusotstarbed: torude gaaslõikus survetorude, torustikujalaste, poolide, elektrijaamade, rafineerimistehaste, vooluliinide korral.

  Naftapuurtornid

  Mõõtulõigatud puurtornisõrestike ja tugede tootmine eeldab pidevat materjalivoogu, mis on üks RBPC arvjuhtimisega torulõikeliini tugevustest. 95 torust koosneva komplektse helikopterite maandumisplatvormi tootmisele kulub tavaliselt 240 tunni ringis. RBPC arvjuhtimisega torulõikeliini kasutamisel saab tootmisaega vähendada alla 40 tunnile. Käsitöö asendamine torude automatiseeritud gaaslõikusega muutub üha populaarsemaks karmide tähtaegadega projektide korral naftapuurtornidel. Automatiseeritud lahenduste rakendamise teel on lihtsam tootmisprotsessi kontrolli all hoida ja sobitamisel ning keevitamisel aega säästa. RBPC arvjuhtimisega torulõikeliin aitab teil toime tulla üha rangemate nõuete ja reeglitega, mida keeviskonstruktsioonidele kehtestatakse.
  Tööstuslikud kasutusotstarbed: torude gaaslõikus talade, helikopterite maandumisplatvormide, naftapuurtornide sõrestike, sõrestikujalgade, tugede, sõlmede, kraanade, tugikonstruktsioonide, paadikaide, püstikute, klambrite, toruestakaadide korral.

   

  RBPC 66048 – 660 mm (2 – 26″)5 t
  RBPC 120075 – 1225 mm (3 – 48″)18 t
  RBPC 1500100 – 1525 mm (4 – 60″)25 t
  RBPC 2000250 – 2035 mm (9 – 80″)30 t

  Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!