fbpx

Gaasi- ja plasmalõikurid toru- ja profiilitöötluseks

Gaasi- ja plasmalõikurid toru- ja profiilitöötluseks

Nordcity Center pakub toru- ja profiilitöötluseks gaasi- ja plasmalõikureid kahelt tuntud tootjalt HGG ja AJAN.

HGG on üks juhtivatest 3D profileerimise* seadmete müüjatest maailmas. HGG suudab pakkuda oma laia tootevalikuga suurepäraseid lahendusi laevandusse, energiasektorisse, ehitusse ja tööstusesse. Kõikvõimalikud metallkonstruktsioonid valmistatakse ette ülitäpsete 3D seadmetega.

* 3D-profileerimine on automatiseeritud protsess kolmemõõtmeliste vormide lõikamiseks metalltorudele, taladele ja muudele profiilidele. Seadmed valmistavad profiile ette keevitatud ühenduste moodustamiseks. Kuigi 2D-profileerimise abil saab valmis lõigata tasapinnalised latid ja plaadid, on 3D-profileerimine ainuõige kolmemõõtmeliste vormide lõikamiseks. 3D-profileerimine aitab luua seeläbi täpse ruumilise sobituse vastupidavateks keevitatud ühendusteks. 

* 3D-profileerimist viib läbi robotkäsi, millele on kinnitatud gaasi- või plasmalõikurist otsik. Selline profileerimisprotsess aitab vältida materjali moonutusi, näiteks kõverdunud talasid või moonutatud torusid. Veatu tulemus saavutatakse kombineerides laseri mõõtesüsteeme ning nutikaid tehnilisi lahendusi. 

AJAN gaasi- ja plasmalõikurid. 40 aastat elektroonikaalast kogemust on teinud AJAN-ist tõenäoliselt kõige töökindlama gaasi- ja plasmalõikurite tootja maailmas, mis suudab iseseisvalt toota kõik enda masinakomponendid. Valikus on tooteid nii väike kui ka suurtootjatele. Seadmete ja kuluosade hinnad on madalad, sest AJAN toodab seadmeid täielikult ise. Lisaks on tootja välja toonud, et kõik pingid, mis on algusest (ka 40 aastat vanad) peale töös olnud ja korralikult hooldatud, töötavad siiamaani. 

Küsimuste korral toru- ja profiilitöötluseks mõeldud gaasi- ja plasmalõikurite kohta, võite julgelt kontakteeruda meie spetsialistidega. Leiame koos teie ettevõttele sobiliku lahenduse. 

Üldkontaktid

Nordcity Center OÜ, Tähnase tee 2/5, Peetri 75312, Harjumaa, Eesti

Müük:(+372) 56 999 079Hooldus:(+372) 657 9682Raamatupidamine:(+372) 683 6414

E-mail: info@nordcity.ee

Asukoht

Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!