fbpx

Gaasi- ja plasmalõikurid lehtmetallile

Nordcity gaasi- ja plasmalõikurid Durmazlarilt ja AJANilt 

AJAN gaasi- ja plasmalõikurid. 40 aastat elektroonikaalast kogemust on teinud AJAN-ist tõenäoliselt kõige töökindlama gaasi- ja plasmalõikurite tootja maailmas, mis suudab iseseisvalt toota kõik enda masinakomponendid. Valikus on tooteid nii väike kui ka suurtootjatele. Seadmete ja kuluosade hinnad on madalad, sest AJAN toodab seadmeid täielikult ise. Lisaks on tootja välja toonud, et kõik pingid, mis on algusest (ka 40 aastat vanad) peale töös olnud ja korralikult hooldatud, töötavad siiamaani. 

Durmazlari iseloomustab lai kvaliteetsete metallitöötlusseadmete valik – alates manuaalselt käsitletavatest giljotiinidest lõpetades kõrgtehnoloogiliste CNC lõikus- ja painutuspinkidega. Lisaks on ettevõttel kõrge kvaliteediga teenindus, klienditugi ja koolitused. Samuti pakub firma tarnevalmis varuosi, mis tähendab, et tõrkuva seadme parandamine võtab tunduvalt vähem aega. 

Soovid abi õige lehtmetalli gaasi- või plasmalõikuri valimisel? Kontakteeru meiega julgelt ning leiame teie ettevõttele sobiva lahenduse

Üldkontaktid

Nordcity Center OÜ, Tähnase tee 2/5, Peetri 75312, Harjumaa, Eesti

Müük:(+372) 56 999 079Hooldus:(+372) 657 9682Raamatupidamine:(+372) 683 6414

E-mail: info@nordcity.ee

Asukoht

Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!