fbpx

Frees- ja treipingid

Nordcity Center tootevalikus on metallide mehaanilise töötlemise tarbeks universaalsed treipingid Bulgaria ja Trens. Keerulisemateks töödeks horisontaalsed ja karussell-treipingid tootjatelt Toshulin ja UNISIGN. Frees- ja treipingid on enamasti CNC arvjuhtimisega ja mõeldud keeruliste detailide masintöötlemiseks.

CNC treipingid

Treipink on statsionaarne masin, mida kasutatakse peamiselt puidu ja metalli töötlemiseks ja vormimiseks. Treipink eemaldab töödeldavast komponendist ebavajaliku soovitava lõppprodukti saamiseks. Traditsiooniliste treipinkide tööd kontrollib operaator käsitsi.

CNC treipink on oma võimekuselt sarnane tavalisele treipingile, kuid tootmisprotsess toimub tarkvaraprogrammi abil. CNC masinal on palju eeliseid. Vajalik tööjõud peab täitma vähem teadmisi/oskuseid nõudvaid ülesandeid, näiteks tooraine laadimine masinasse, programmi käivitamine ja lõpptoote inspekteerimine. 

CNC freespingid

Teiseks on meie valikus lai valik freespinke. Freespinke pakume UNISIGNi valikust. Seadmed jagunevad peamiselt vertikaalse ja horisontaalse spindliga freespinkideks. Enamik freespinke on CNC arvjuhtimisega, täisautomaatsed masintöötluskeskused. 

Freespingid on teatud tüüpi masinad materjali eemaldamiseks töödeldavast detailist pöörlevate lõikurite abil. Need masinad võivad puurida ja lõigata mitmesuguseid materjale. Materjali tükkide eemaldamise protsessi tööriista teljega nimetatakse freesimiseks ja sestap nimetatakse protsessis kasutatavaid masinaid freespinkideks. Freespinke on mitut tüüpi ja neid kasutatakse erinevates tööstusharudes. Frees- ja treipingid on enda tööprotsessilt üpris sarnased ning saavutavad sarnaseid tulemusi, kuid treipingid pööravad töödeldavat objekti ning freespingid hoiavad töödeldavat komponenti kruustangide või kinnituse abil paigal. 

Mitmefunktsiooniliste treimis-freesimiskeskuste korral kohtuvad trei- ja freespinkide funktsioonid ühes universaalses masinas, mis võimaldab keerukate komponentide masintöötlust mitut tehnoloogiat kasutades.

Tutvu meie pakutava valikuga ning konsulteeri vajadusel Nordcity ekspertidega, kes aitavad leida teie ettevõttele parima trei- või freesimisseadme vastavalt ettevõtte vajadustele!

Üldkontaktid

Nordcity Center OÜ, Tähnase tee 2/5, Peetri 75312, Harjumaa, Eesti

Müük:(+372) 56 999 079Hooldus:(+372) 657 9682Raamatupidamine:(+372) 683 6414

E-mail: info@nordcity.ee

Asukoht

Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!